Stereo Amfi

Anfiler ve ya diğer isimleriyle amplifikatörler genellikle ses giriş cihazları ile ses çıkış cihazları arasında rahatsız olunan ses düşüklüğü ve efekt eksikliğinin yerini doldurmak için kullanılırlar. Okullarda, dershanelerde, camilerde, yurtlarda, düğünlerde, kutlamalarda vb. birçok alanda kullanılabilen anfi modelleri; kullanıldıkları alanlara ve beraberinde kullanıldıkları hoparlör güçlerine göre değişkenlik gösterebilmektedirler. Birçok firma kendi çatısı altında anfi üretimi yapmaktadırlar. Anfiler kendi içerlerinde de kısımlar ayrılabilmektedir. Bunlar birçok hoparlörü birbirine bağlayabilmenize olanak sağlayan hat trafolu anfiler, 4’e kadar hoparlör bağlayabileceğiniz trafosuz anfiler, sesi iki kanala yaymanızı sağlayacak stereo anfiler ve tek kanaldan yayın yapabileceğiniz mono anfiler olarak değişebilmektedirler. Biz de bu yazımız altında stereo anfileri inceleme altına alacağız.


Sitemizde birçok farklı marka adı altında stereo anfiler bulunmaktadır. Bu markaların modellerine göz atacak olursak eğer Atak markasının ürettiği Ecomis serisi, Raptus serisi, Epsilon serisi, Taurus serisi, CLR serisi; Denox markasının Astron Dx-505 serisi; Lastvoice markasının Plus serisi, Gold serisi ve Lv serisi; Midex markasının Mx-2250U modeli; Osawa markasının K-902 serisi, Hd-510 serisi; Startech markasının Safran serisi, Safir serisi, Focus serisi gibi serileri sitemizde görebileceksiniz. Peki, bu anfilerin özellikleri nelerdir? Buyurun beraber göz gezdirelim.


Sitemizdeki stereo amfi modellerinin içerlerinde barındırdıkları özelliklere bakılacak olursa eğer; dijital reverb ile sayısal olarak reverb değeri ayarlayabilme, dijital eko ile rakamsal değerlerle eko ayarı yapabilmek, usb/sd kart çalar ile telefonunuzdan ya da USB’nizden istediğiniz müziği dinleyebilme özelliği, 12 kanal ile bol bol hoparlör ve mikrofon kullanabilme olanağı, okul – cami ve fabrika gibi alanlara kullanıma uygun, harici power ve harici mikser girişi ile gerektiği zaman ek cihaz bağlayabilme, bass – tiz ve treble ayarı ile ses ayarlarınızı kendinize göre kişiselleştirebilme özelliği, çift efektli işlemci ile her bölgede ayrı ayrı tonlama seçenekleri, süresi değiştirilebilir reverb ile reverb süresini istediğiniz şekilde sınırlandırabilme, fan soğutma ve kısa devre koruma özellikleri ile anfi yanması ve patlaması sorunlarına son veren teknolojiler, gitar ve bağlama bağlantıları için chorus ve flanger özellikleri, öne ve arkaya hareketli ön montaj kulpu, önden arkaya doğru hava sirkülasyonu, mikrofonla konuşurken ses kısma özelliği (auto mute), bluetooth bağlantısı ile telefonunuzdan istediğiniz müziği çalabilme, master ton kontrol ile ileri düzey tonlama özelliği ve fm radyo gibi seçeneklerle tüm ürünlere sitemizden ulaşabilirsiniz.

Sizler de tüm stereo amfi modellerine kullandığınız alanlara göre değişkenlik gösteren fiyat yelpazeleri ile erişebilir, stereo anfiler ile alakalı tüm detaylı bilgiyi uzman teknik ve temsilci kadromuzdan öğrenebilir, en uygun ödeme seçenekleri ve taksitlendirmelerle birlikte ürünleri sepetinize ekleyerek kolaylıkla satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR