Stüdyo Kayıt Mikseri

Stüdyo mikser kategorisi altında ses kayıt işlemi yapmak için kullanılmak üzere özel olarak üretilen ses mikseri ve power mikser modelleri yer almaktadır. En kaliteli ses kayıtlarını almak için ihtiyacınız olan stüdyo mikser seçenekleri en ucuz fiyat garantisi ile bu başlık altında sizi bekliyor. Stüdyo kayıt mikserleri ve stüdyo için mikser önerileri www.onlinesessistemi.com' da.


Stüdyo Kayıt Mikseri Fiyatları

Profesyonel olarak satışa sunulan anfi mikser çeşitleri arasında yer alan stüdyo kayıt mikseri, bu alanda yer almaktadır. Ürün özellikleri olarak değişkenlik göstermektedir. Ürün fiyatlarındaki değişkenlikler, marka, model ve teknik durumlara göre farklılaşabilmektedir. Stüdyo kayıt mikseri fiyatlarını en uygun olarak online ses sistemi.com sitesi üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Bu site size indirimli ve kampanyalı fiyatlar sunarak alım sağlarken sizlere yardımcı olacaktır. Ürünler cazip fiyatlarla %100 orijinal bir şekilde satışı sağlanmaktadır. Üstelik ürün garantisi ile satışınız güvenli bir şekilde sağlanmaktadır. Ürün fiyatları sizlerin kullanım alanlarınıza göre de değişkenlik gösterecektir. Kullanım alanı olarak stüdyo, DJ setleri, spekon kayıt mikseri gibi kategorilerde yer almaktadır. Tüm ses sistemi ürünlerini güvenle satın alabileceğiniz online ses sistemi.com sitesi bu anlamda sizlere çok fazla yardımcı olacaktır. Teknik özelliklere göre fiyat değişkenliği olan bu ürünlerin fiyatlarından bahsedecek olursak, en uygun olarak 150 TL fiyatıyla bulabilirsiniz. Fakat kullanım alanınızı genişletmek istiyorsanız, ürününüzü profesyonel olarak kullanım sağlamak istiyorsanız, fiyatlar biraz yüksek olacaktır. Sunulan fiyat aralıkları 20.000 TL yi bulabilmektedir.


Stüdyo Kayıt Mikseri

Stüdyo kayıt mikseri olarak adlandırılan bu ses cihazları yaklaşık olarak +48 volt ile çalışan ve phantom ile çalışabilmek özelliğine sahip olan ürünlerdir.ekonomik avantajlarla online ses sistemi.com sitesi üzeninden erişim sağlamanız mümkündür. Mackie stüdyo kayıt mikserlerin de ve tüm dünya üzerinde tercih edilen bu ürünler, uygun ödeme seçenekleriyle sizlere sunulmaktadır. Dijital kayıt mikseri çeşitleri olarak sunulan bu ürünler, USB kayıt mikseri çeşitlerini dünya markası haline getirmiştir. Stüdyo kayıt Mikserleri online olarak rahatlıkla satın alınabilecek ürünlerdir. Bunun yanı sıra rahat ürünler arasında yerini almaktadır.  USB girişli, ekholu ve bilgisayarlara bağlanma özellikleriyle kayıt mikseri olarak da ifade edilebilmektedir. Ve bunun yanı sıra mini performanslar için tasarımı sağlanmıştır. Genellikle 1 stereo, 2 mono, kayıt mikserleri veya dijital olarak kayıt mikseri çeşitleriyle birbirinden ayrılmaktadır. Bu ürünlerle şahane performanslar elde edilecektir. Kullanım alanınıza ve kullanım sağlamak istediğiniz teknik özelliklere göre site üzerinden satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR