Müzik Aleti Standı

Müzik aleti standı, müzik aletlerine yer temini olanağı sağlayarak enstrümanların korunmasını ve uzun ömürlü olmasını sağlayan sehpa olarak da nitelendirilen aynı zamanda müzik aletlerinin icrasına da yardımcı olarak rahatça çalınımlarını sağlayan fonksiyonel özelliklere sahip olan müzik aletleri ekipmanlarındandır. Çalgı aletleri için önemli olan bu standlar metal, ahşap ve plastik yapıda olmak üzere taşınabilir ve sabit olarak duvara monte türünde tekli, çiftli ve çoklu olarak teknik özelliklerde akrobat robot montelerin yapılabildiği portatif müzik aletleri standları bulunmaktadır.

Bağlama standı, yer temini ve muhafaza konusunda kolaylık sağlayan tekli, çiftli ve çoklu yapılarda olmak üzere taşınabilir ve duvar standları olan türdeki stand modeli olup yön ayarlı ve portatif özelliklerindedir.

Gitar standı, telli müzik aletleri sınıfında yer alan gitarların taşınabilir ve duvar yapı formalarında olabilen yer temini ile koruma sağlayan tekli, çiftli ve çoklu yapıda olmak üzere portatif özelliklere sahip olarak modellerinin bulunduğu birçok çeşitliliğe sahip stand türüdür.

Org standı, elektronik olarak tuşlu klavyeli çalgılar olarak adlandırılan bu müzik aletinin rahatça çalınımına olanak sağlayarak yer teminini gerçekleştiren ve muhafaza eden icralarda ön plana çıkan tekli ile çiftli yapı formunda olmak üzere notalıklı ve akrobat mikrofonluklu robot modelleri de olan katlanabilir ve portatif özelliklerdeki stand çeşididir.

Keman standı, hassas olan bu müzik aletinin korunmasını sağlayan tekli yapı formunda kilitli boyun sistemi ile sap kısmının tutulumunu sağlayan arşe/yay için de demonte askı bulundurulan hafif ağırlıklardaki taşınabilir ve duvar stand özelliklerinde portatif stand çeşididir.

Saz standı, telli müzik aleti olan sazların yer teminlerine ve korunmalarına olanak sağlayarak büyük bir kolaylık sağlayan tekli, çiftli ve çoklu modelleri bulunan taşınabilir ve duvar stand özelliklerinde olan portatif stand çeşididir.

Saksafon standı, nefesli müzik aletleri sınıfında yer alan saksafonların korunmasında ve yer temininde kolaylık sağlayarak aynı zamanda saksafonların icrası noktasında da modelleri olan ayaklı yapı formunda rahatça çalınımlara imkan sağlayan ayarlanabilir portatif özelliklerinde olan stand çeşididir.

Ukulele standı, bu şirin müzik aletinin korunmasını ve yer teminini sağlayarak kolaylıklar sağlayan taşınabilir ve sabit duvar standı özelliklerinde olan katlanabilir ve ayarlanabilir portatif stand çeşididir.

Darbuka standı, farklı açılarda kullanım imkanı sağlayabilen yer temini ve koruma işlerine de yarayan darbukayı sabitleyerek rahat bir icra olanağı sağlayan ayaklı sistem ile akrobat yapıda yükseklik ayarı bulunan portatif stand çeşididir.

Nota standı, müzik standı olarak notaların ve bestelerin okuma pozisyonunda olmasını sağlayan kullanıcının isteğine göre ayarlanabilen, yükseklik ayarlı ve ayak sistemleri de bulunan taşınabilir özellikte nota sehpası olarak da adlandırılan portatif stand çeşididir.


Müzik Aleti Standı Fiyatı

Müzik aleti standı fiyatı, farklı markaların ihtiyaçlara göre üretimini gerçekleştirdikleri modellerin yapı ve teknik özelliklerine göre değişirken aynı zamanda bu fonksiyonel ekipmanlarda kullanılan ham madde özellikleri, el işçiliği ve üretim standartları fiyatlarını da doğrudan etkilemektedir. Müzik aletlerinin yer temininde ve korunmasında önemli bir yere sahip olan standların metal, ahşap ve plastik yapı formunda olan fonksiyonel özelliklere sahip olarak beğeni ve isteklere uygun birçok modelleri bulunmaktadır. Bireysel ve toplu kullanımlar için tekli, çiftli ve çoklu yapıda olmak üzere katlanabilir, yön ayarlı ve portatif teknik özelliklerinde olan stand modelleri ile taşınabilir ve duvar standları yapı formalarında olarak farklı fiyat aralıklarındadır. Kullanım alanına uygun olan standlar uygun fiyat ve performans seçeneklerinin yanı sıra garanti olanakları ile güvenilir yerlerden her bütçeye uygun olarak temin edilebilmektedirler.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR