Duvar Tipi Hoparlörler

Duvar hoparlörleri başlığı altında duvara monte edilerek kullanılmak için özel olarak üretilmiş trafolu ve trafosuz farklı boyut ve güç seçeneklerinde duvar hoparlörleri bulunur. En iyi duvar hoparlörleri, hat trafolu ve 8 ohm seçenekleri ile kullanışlı sütun hoparlörler ve duvar tipi hoparlörler en ucuz fiyat garantisi ve kolay ödeme seçenekleri ile www.onlinesessistemi.com' da siz değerli müşterilerimizi bekliyor.

 

Ses sistemlerinde yeni dönemin başladığı andan itibaren birçok cihaz hayatımıza girmiş oldu. İnsanların hayatını kolaylaştıran, iş yükünü azaltan, zamandan kazandıran sistemlerin başında hoparlörler gelmektedir. Özellikle büyük mekanlarda, kongre merkezlerinde yada camilerde sesin çok daha önemli olma noktasında hoparlörler çok büyük önem arz etmektedir. Tabi teknolojinin ilerlemesi ile birliktede de bu problemler artık ortandan kalkmıştır. 


Eskiden büyük hoparlör kullanmak zorunda olan mekanlar sesi çok açtıklarında insanları rahatsız etmekte yada sesi kıstıkları zamanda ses az gitmekte bu kez de kimse ses alamamakta idi. İşte sizlerin bu noktada ihtiyacını giderecek olan duvar hoparlörleri devreye girmektedir. İstenilen yere rahatlıkla takılan, naif, kibar ve zarif duran ürün kullanıcılarına göz zevkinin yanında ses zevkine de sunmaktadır. 


Duvar Hoparlörü Özellikleri

Duvar hoparlörü özelliklerinde sizlerin kullanımına uygun model, renk, watt seçenekleri ile kullanıcılarına büyük avantajlar sağlamaktadır. Özellikle otellerde, camilerde duvar tipi hoparlör ve sütun hoparlör tercih edilmekte ve çokta kibar durmaktadır. Ayrıca ses olarak da istenilen seviyede ayarlanabilmektedir. 

Duvar hoparlörü, kullanılacak alanın değerlerine göre ve kapasitesine göre tercih edilebilmektedir. Diğer yandan, beyaz ve siyah hoparlör renk seçenekleri, 16 cm 13 cm frekans aralıkları, empedans oranları ve 180 derece dönme özelliği ile çalışan hat trafolu sütun hoparlörler kullanıcılarına kolaylıklar sağlamaktadır. 


Duvar Hoparlörü Fiyatları

Duvar hoparlörü fiyatları noktasında markası, kapasitesi ve teknik özellikleri belirleyici unsurlardır. Genel olarak tercih edilen 100 volt duvar hoparlörü fiyat konusunda belirleyici olmaktadır. Ayrıca 4 inç ve 8 inç gibi naif ve farklı dizaynlar ile de üretilen duvar hoparlörü hemen hemen her platformda tercih edilmektedir. 

Buradaki esas nokta ise kullanacağınız alanın kapasitesini belirleyip ondan sonrada ürünün teknik özelliklerine odaklanıp tercihler yapılmalıdır.


Duvar hoparlör olarak bilinen hoparlör türleri, duvara monte edilerek ses netliği yakalanmak istenen bir ses sistemi olarak ifade edilmektedir. Genellikle beyaz renkte üretimi sağlanan bu ürünlerin marka, model, teknik özelliklerine göre fiyat aralıklarında değişkenlik göstermektedir. Bunun yanı sıra, Duvar hoparlörü fiyatları kendi içinde ürün değişkenliklerine göre de fiyatları değişebilmektedir. Bu ürünlerin güvenli bir şekilde alışverişini yapabileceğini site olan online sistemi.com sitesi üzerinden güvenli ve kaliteli bir şekilde alışveriş yapmanız mümkündür. Beyaz üretim ve tasarımın yanı sıra siyah renkte de üretimi sağlığına bilen ürünler vardır. Kullanım çeşidimize göre ürün fiyatları değişkenlik gösterebilir demiştik. Örneğin, hoparlör türlerinin en minimum ve maksimum fiyatlarını sizlere sunacak olursak, En minimum fiyat olarak 50 55 TL aralığında fiyat değişkenliğine sahip olan ürünler vardır. Maksimum olarak da ürünün kalitesine ve özelliklerine göre yaklaşık olarak 2000 TL’ye kadar duvar hoparlör fiyatları değişkenlik gösterebilmektedir. Online ses sistemi.com sitesi sizlere yaklaşık %30 indirim oranı sağlayarak alışverişinizde bütçenizi sarsmayacaktır.


Sütun Hoparlör

Sütun hoparlör türleri, kendi içinde çeşitleri ayrılmaktadır. Bu ürünlerin duvara monte özelliği bulunurken bunun yanı sıra, hat rafını olan modellerde mevcuttur. Örneğin, fatura ful olarak seçeceğiniz bir modelin görüntüsü huni şeklinde olacaktır. Bu tarzda hoparlör türünü de yine online ses sistem.com sitesi üzerinden gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. Bu ürünlerde yine siyah ve beyaz renkte imalat sağlanan ürünlerdir. Sütun hoparlörleri de güç seçeneklerine göre fiyat değişkenliğine sahip olan ürünlerdir. Eğer sizler kullanım sağlayacağız mekanın özelliklerini tam olarak biliyorsanız buna göre bir seçim yapmanız daha uygun olacaktır. Kullanım sağlayacağımız mekan çok büyük bir mekan ise güç özelliğinin yüksek olduğunu bildiğiniz bir ürünü seçmeniz sizin için uygun olacaktır. Kaliteli bir ses yakalamanız adına da bu durum çok önemli bir durum olarak ifade edilebilir. Bu hoparlör türleri ışık tasarımlarıyla kullanıcıların tercihine sunulmaktadır. Genellikle ürün şekilleri kare olarak satışı sağlanan bu ürünler yuvarlak ve huni şeklinde de satışa sunulmaktadır. Ürünün boyut olarak küçük olması da taşınabilirlik açısından büyük bir avantaj sağlayacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR