Midi Klavye

Midi klavye kategorimizde stüdyo kullanıcılarının beğenerek kullandığı ve en çok önerilen midi klavye modelerine yer verilmektedir. Stüdyo kayıtlarında önemli görevler üstlenen midi klavyeler, davul, efekt, enstrüman ve daha sayamacağımız bir çok efekt sesini üretebilmektedir. İlerleyen teknoloji ile birlikte stüdyo ekipmanları da gelişmelerden nasibini almış ve kullanıcılarına üstün performanslı teknolojik ürünler sunmaya başlamıştır. Bunlardan biri de midi klavyelerdir. Geçmiş zamanlarda yapamadığınız bir çok müziksel gelişmeyi artık çok daha kolay yapabiliyorsunuz. Midi klavye bir kayıt stüdyosu için can suyu gibidir. Oluşturulan performansın kalitesini olumlu yönde etkileyen bu ürünler farklı çeşitlerde ve özelliklerde tasarlanmaktadır. 


Midi Klavye Çeşitleri

Midi klavyeler kendi içerisinde bazı çeşitlere ayrılmıştır. Kullanım alanı, amacı ve özelliklerine göre şekillenen ürün gruplarını şimdi birlikte ele alacağız..


25 Tuşlu Midi Klavye

25 tuşlu midi klavye, kategorisinin en ekonomik ürün grubunu oluşturmaktadır. benim melodilerim 25 tuş içerisinde diyorsanız ya da oktav değiştirip özgürce kullanım sağlayabilirim diyorsanız 25 tuşlu midi klavyeler tam siz göre.. Midex, nektar ve novation gibi markaların geliştirdiği 25 tuş midi klavye, kendi içerisinde de kalitelere ve modellere ayrılmaktadır.


49 Tuşlu Midi Klavye

En çok tercih edilen model olan 49 tuşlu midi klavye, kullanıcılarının beğenisine sunulmaktadır. Çok daha akıcı ve özgür bir uygulama alanı sunan 49 tuş klavyeler, profesyonel stüdyolarda tercih görmektedir. 


61 Tuşlu Midi Klavye

En çok tuş sayısına sahip olan 61 tuşlu midi klavyeler, kategorinin en çok tuş sayısına sahip klavye modelidir. Mide, nektar ve novation gibi kendini ıspatlamış markaların geliştirdiği bu ürünler hemen hemen bir çok stüdyoda ön plana çıkmaktadır. 


Midi Klavye Fiyatları

Midi klavye fiyatları az önce de açıkladığımız model ve özelliklere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. 25 tuşlu olan modeller 300 liradan başlarken 49 tuşlular 1250 Lira civarında 61 tuşlu midi klavyeler ise 1500 lira bandında satılmaktadır. En ucuz midi klavye fiyatları ve en çok önerilen modelleri onlinesessistemi.com'da sizleri bekliyor. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR