Hoparlör Sehpası

Profesyonel ses sistemlerinden, amatör ses sistemlerine koca bir dünyaya sahip olan ses sistemleri, geçmiş den bugüne farklı özellikler ve çeşitli cihazlar ile karşımıza çıkmaktadır. Bu büyük dünyanın içerisinde her ürüne fiyata bakılmadan kendi kullanım alanların büyük ihtiyaçlar vardır. Örneğin, hoparlör sehpası veya diğer ismi ile hoparlör standı. Hoparlör sehpası, bir ses sisteminin hem görünüş açısından hem de kullanım konforu açısından önemli ve yararlı hoparlör aparatı denilebilir. Tabi ki, bazı kullanıcılarımız elinde ki hoparlörü ve ses sistemlerini sunum yapmak için mağazalarında raf yerine de kullanabilmektedir. Birçok kullanım alanına sahip olan bu ürünün, daha detaylı özellik ve fiyat gibi bilgileri için alt yan başlıkları takip ediniz.


Hoparlör Standı Özellikleri

Hoparlör standı ve sehpası olarak adlandırılan ürünlerin, sütun, duvar ve monitör hoparlör için ayrı ayrı ayaklığı mevcuttur. Peki bu standları neye göre alacaksınız? Hoparlör sehpaları sütun hoparlör için, 80 kg ‘e kadar taşıma kapasitesi ve çift destekli gövde modelleri bulunmaktadır. Diğer yandan, farklı maddeler ile üretilen modeller çelik, demir döküm sert plastik ve benzer maddeler ile yapılmaktadır. Yükseklik ayarlı hoparlör tripod ve kilit pim sayesinde kendi açınıza kurabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu modele son olarak, özel hoparlör ayağı tasarımları sayesinde istediğiniz standı bulabilirsiniz. Diğer ve yine önemli model olan duvar standı ise, 180 derece dönüş, renk seçenekleri, betono montaj dubelli ve içerisinde gerekli malzemeler ile gelmektedir. Bu ürün, her çeşit hoparlöre uygun, dayanıklı ve kaliteli sehpa modelidir. Son olarak, monitör hoparlör için kendi stüdyonuzda kullanılabilir hoparlör sehpasıdır. Monitör hoparlör standı modelleri, titreşim giderici yapısı, farklı tabla boyutları yani tamamen sizin ürününüz ve sizin seçeneğinize göre ve eğer zemine temas etmek istiyorsanız, zemine temaslı vida bölgesi bulunmaktadır. Kalın sağlam tablaya sahip olan monitör hoparlör sehpası, bir diğer hoparlör standı modelidir.


Hoparlör Sehpası Fiyatları

Hoparlör standı ve hoparlör ayağı modelleri, her bütçeye uygun fiyat ve farklı ödeme seçenekleri ile kolayca satın alabilirsiniz. Başta bahsettiğimiz üzere, hem ses dalgalarının doğru açıda gitmesi ve hoparlörün sağlam ve güvenilir bir konumda durması için gerekli olan hoparlör modeli, tamamen sizin isteğinize kalmış çeşitli modelleri ile satılmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR