Mikrofon Ayaklığı

Mikrofon sehpası ana başlığı altında sizler için satışa sunduğumuz onlarca markanın en kaliteli ve en ekonomik mikrofon standı ürünleri bulunmaktadır. Mikrofonların sahnede ki en iyi partnerleri olan mikrofon standları www.onlinesessistemi.com' da. En ucuz mikrofon sehpaları ve onlarca çeşit burada. Sahne performanslarının en konforlu biçimde sürdürülmesi için tasarım edilen mikrofon ayaklığı modelleri, akrobat türleri ile en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. 

Alüminyum veya sert plastik materyallerden imal edilen stantlar, vokal kullanımları ve enstrüman kullanımları için farklı seçeneklerde üretiliyor. Ayrıca stant sehpa niteliğinde üretilen modellerin yanı sıra masa üzeri stant seçenekleri bulunuyor.

Akrobat Stand Seçenekleri

70 cm ile 170 cm arasında farklı ölçülerde dizayn edilen mikrofon standı modelleri, hem oturumlarda kullanımlar için hem ayakta sunumlar için kullanım sağlıyor. Üç ayaklı modülde geliştirilen stant çeşitleri, üretim esaslarına göre farklı materyal ve malzeme kalitelerinde sunuluyor.

Elektrostatik boya ile renklendirilen ve ayarlanabilir fonksiyonlar ile kullanılan mikrofon ayaklığı çeşitleri, yatay boyutlarıyla da ortalama 50 cm kullanım seçkisi sunuyor. Rahat ve ergonomik kullanımlar için genellikle plastik aksam ile eklenen ayarlama modülleri, sağlam ve dayanıklı ürün yapıları ile profesyonel ses sistemi ekipmanları arasındadır.

Kürsü Mikrofon Stantları

Konferans ve toplantılar, seminer ve sunumlar gibi iletişim etkinlikleri için tasarlanan kürsü mikrofonları, minyatür boyutlarda imal edilen mikrofon ayaklıkları ile rahat kullanım sağlıyor. Masa mikrofonları için metal tablalı stantlar, tripod stant modelleri gibi birbirinden farklı seçenekler bulunuyor.

Masa üstü mikrofon sehpası seçenekleri, kablolu ve kablosuz mikrofon seçeneklerine göre dizayn ediliyor. Mikrofon tutaçları kısmı, pek çok mikrofonun rahat tutuşu için ergonomik seçeneklerle kullanılabiliyor.

Stüdyo Mikrofon Stantları

Stüdyo kayıtları için dizayn edilen kondenser mikrofonlar, tavan askılı stant çeşitleri, ayaklı mikrofon sehpaları ve masa üstü mikrofon sehpası çeşitleriyle üretiliyor. Stüdyo kondenser mikrofonları için titreşim önleyici modüllerle geliştirilen stant sehpa çeşitleri, kablolu mikrofonlar ve kablosuz mikrofonlar ile kolay kullanım olanakları sağlar.

Enstrüman Mikrofonu Standları

Gitar mikrofonları, bas gitar mikrofonları ev davul mikrofonları için geliştirilen mikrofon seçeneklerine alternatif olarak, mikrofon ayaklığı seçenekleri bulunuyor. Sahne ses sistemleri ve stüdyo ekipmanları arasında yer alan mikrofon ayaklıkları, kullanım amaçlarına göre tasarım ediliyor.

Farklı boyutlar ve iskelet yapılarında imal edilen stantlar, ayarlanabilir ölçüleri ile ekstra fonksiyonel kullanım sağlıyor. Genellikle metalden üretilen sistemler, dayanıklı ve sağlam yapıları, devrilmez ayak tasarım özellikleriyle konforlu kullanım olanakları sunuyor.

Mikrofon Ayaklığı Fiyatları

Kablolu mikrofon stantları ve kablosuz mikrofon stantları, marka tasarımları ve model özelliklerine göre farklı fiyat seçeneklerinde sunuluyor. Mikrofon ayaklık fiyatları, tekli vokal standı, ikili mikrofon standı, vokal ve enstrüman standı gibi özelliklerine göre farklı fiyat opsiyonlarında sunuluyor.

Stüdyo ekipmanlarında kullanımlar ve canlı sahne performansları için tasarım edilen profesyonel ses sistemi ekipmanlarını, kampanyalı fiyatları ile değerlendirebilirsiniz. Online ve tek tıkla sipariş sistemi, tüm Türkiye’ye kargo fırsatlarıyla konforlu performanslar sergileyebilirsiniz.

Mikrofon Sehpası Kullanım Alanları

Okul tören ses sistemleri, düğün ses sistemleri dahilinde kullanılan mikrofon ayaklığı modelleri fabrika ses sistemleri ve stüdyo ses sistemleri kapsamında kullanılıyor. Cami ses sistemlerinde kürsü stant çeşitleri ve ayaklı mikrofon stantları gibi seçenekler bulunuyor.

Mikrofon standı çeşitleri, tablalı ve enstrüman tablaları ile tam donanımlı tasarımlarda sunuluyor. Sahne ve canlı sunumların yanı sıra ses uygulamalarında, enstrüman ve tüm müzik uygulamalarında mikrofon ayaklığı kullanılabilir.

Kablolu mikrofonlarda yahut telsiz mikrofonlarda kullanım olanağı sağlayan stantlar, el tipi mikrofon modelleri için kullanıma uygundur. Tutaç aksesuarları ile satışa sunulan mikrofon ayaklığı modelleri, ikili tutaç seçenekleriyle hem kablolu hem kablosuz kullanım özellikleriyle sunuluyor.

Özel taşıma çantalarıyla satışa sunulan stant çeşitleri, ayarlanabilir boyutları ile rahat taşıma fonksiyonları sağlar.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR