Kamera Mikrofonu

Kamera Mikrofonu kategori başlığı altında kameralar için önerilen ve kullanılan en iyi kamera mikrofonları kablolu ve kablosuz seçenekleri ile sizlerin tercihine sunulmuştur. En ucuz kamera mikrofonu fiyatları ve kolay ödeme seçenekleri www.onlinesessistemi.com' da sizleri bekliyor. İsterseniz gelin, dslr mikrofon, video mikrofon ya da canlı yayın mikrofonu diye de bilinen bu mikrofon türünü biraz açalım. 

 

Kamera Mikrofonu Özellikleri

Kamera da mikrofonlar, genel olarak sesin havada yarattığı akustikten faydalanır ve bu sayede sesin elektriğe çevrilmesi olayı gerçekleşir. Özellikle ses dalgalarının titreşimlere çevrilmesi ile ilgili elektro akustik bir göreve sahip olan mikrofonlar, aynı zamanda sinyal gerilimleri sayesinde de kaliteli bir ses deneyimi yaşatmak için gerekli bütün unsurları bünyesinde barındırmaktadır. Aynı zamanda hoparlörlerle birlikte çalışan mikrofonlar, seslerin ana cihazda başarılı bir şekilde miksere dahil edilmesi için de vazgeçilmez araçlardır. İçerisinde dönüştürücü olan mikrofonlar, bununla birlikte sinyal işlemlerinin de en önemli fiziksel prensiplerinden bir tanesidir. Mikrofonlar bu temel amacın etrafında, farklı şekillerde üretilmektedir. Bu sayede ses sistemlerinin ihtiyaç duyduğu mikrofonlar, her zaman yerli ve yabancı markalar tarafından üretilir. Aynı zamanda elektriksel benzeri sinyallerin üretilmesi için gerekli teknik donanımlara sahip olan mikrofonların, Onlinesessistemi.com üzerinde en çok yararlanılan amaçlarından bir tanesi de kamera çekimlerine yardımcı olmaktır. Kameralarla birlikte kullanılan mikrofonlar, özellikle ses kalitesinin daha da yukarılara taşınması için çok büyük öneme sahiptir. Kamera da kaliteli bir ses elde etmek için dslr mikrofon kullanımı şarttır. Sokak çekimleri ya da benzeri video uygulamalarında kameralar olmazsa olmaz ekipmanlar haline gelmiştir. Tabii ki kamera mikrofonu olmadan çekilen görüntüye ait sesler istediğiniz kalite de olmayabilir. 

 

Dslr Mikrofon

Telsiz formatında da çalışan modellerin yanında, dslr mikrofon modelleri de bulunur. Burada müşterilerin satın alırken dikkat etmesi gerektiği konuların başında ise genel olarak ihtiyaca yönelik dslr mikrofonlarının satın alınmasıdır. Bununla birlikte dslr mikrofonlarının çevresel duyarlılığı ve ses sunma verimi de, yine Onlinesessistemi.com sitesinde dikkatle seçilmesi gereken konuların başında gelir. Canlı ve stüdyo performansları için gerekli olan kamera mikrofonları, aynı şekilde kayıtlarda da rahatlıkla kullanıma uygundur. İsteyen kişiler, global ürün yelpazesi arasından kendisine en uygun olanı seçebilir.

 

Video Mikrofonu

Bir diğer adıda video mikrofonu olan bu ürünler, canlı yayın yapan, özellikle youtuber kişilerce sıklıkla tercih edilmektedir. Fotoğraf makinesi ya da diğer kamera türlerine mikrofon bağlamak ve video çekimi yapmak için önemli bir detaydır. Kaliteli bir video oluşturdunuz ama sesleri aynı doğrultuda yakalayamıyorsunuz ? Ozaman kesinlikle bir video mikrofonuna sahip olmanız gerektiğini söyleyebiliriz. Fotoğraf makinesi mikrofonu diye aratılan üründe aslında yine bu ürünlerdir. Aralarında hiç bir fark bulunmadığını söyleyebiliriz. Video çekimi yapan tüm cihazlar ile uyumlu çalışabilmektedir. Önemli olan cihazda mikrofon girişi olmasıdır. 

 

Kamera Yaka Mikrofonu

Kamera yaka mikrofonu, daha özgür ve kolay bir kullanım imkanı sunması sebebi ile kullanıcılar tarafından daha sık tercih edilmektedir. Röportaj mikrofonu olarak da bazı kesimler tarafından bilinmektedir. Çekim ya da canlı yayın esnasında elinizde bir mikrofon bulunuyorsa muhtemelen oldukça zorlanacaksınızdır. Ama kameranız için yaka mikrofonu tercih ederseniz, mikrofon yaka'nıza sabitlenecek ve daha kolay bir kullanım imkanı elde edebileceksiniz. 

 

Kamera Mikrofonu Fiyatları

Kamera mikrofonu fiyatları araştırmadan önce nasıl bir ses kalitesi elde etmek istediğinize karar vermeniz gerekmektedir. Çünkü okadar farklı ürün içerisinden size en uygun olanını seçmelisiniz ki bu videonun kalitesi açısından çok önemlidir. En çok önerilen ve tercih edilen kamera mikrofonu modellerini belirtmek istersek sanırım aşağıdaki liste yerinde olacaktır. 

 

Önerilen Kamera Mikrofonları

*Midex CM-112W

*Hepa Merz Hx-101

*Lastvoice Tx-101

*Lastvoice Tx-102

 

Kamera Mikrofonları İçin Ödeme Yöntemi ve Kargo Süresi Nedir?

Firmamıza özel ödeme seçeneklerimiz, her karta özel 6 ay vadesiz ve 12 ay taksit imkanları ile Havale ya da EFT işlemleriyle ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Ayıca müşteri hizmetleri numaramızı da arayarak profesyonel destek ekibimizden yardım ve bilgi alabilirsiniz. Son olarak kargo işlemleri için, mesai saatleri içerisinde sipariş vermeniz halinde stoklarımızda bulunan bir ürün ise aynı gün kargolanır ve iki iş günü içerisinde elinize ulaşır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR