Cami Hoparlörleri

Cami hoparlörü sayfamızda en iyi fiyat garantisi ile cami iç ve ezan sisteminde kullanılan cami hoparlörleri satışa açılmıştır. Uygun ödeme seçenekleri ile cami hoparlör fiyatları www.onlinesessistemleri.com' da. 


Cami Hoparlörü Modelleri

Cami ses sistemleri kapsamında imal edilen ses sistemi donanımları, her kategorinden ürünlerle dizayn ediliyor. Cami ve ibadet alanlarında kullanılan hoparlör çeşitleri, ses ve akustik özelliklerinin yanı sıra dekorasyonla da doğrudan alakalıdır. Özellikle tavan hoparlör çeşitleri, duvar hoparlör çeşitleri ve ayaklı hoparlör çeşitleri ile mekanların yapı özelliklerine göre uygulanan ekipmanlar, metrekare alanına göre teknik kapasitede seçilir.

Cami hoparlör çeşitleri temel olarak iç mekan ürünleri ve dış alan hoparlör çeşitleri olarak değerlendirilebilir.


Cami İç Alan Hoparlör Çeşitleri

İbadet alanları için geliştirilen ses sistemleri, farklı ebatlardaki hoparlör modüllerinin yanı sıra portatif sistemlerde de kullanılabilir. Aktif hoparlör ve pasif hoparlör çeşitlerinde kullanılan ses sistemi ürünleri, raf tipi, tavan tipi seçkilerinde veya stant- sehpa ile kullanılan kabin sistemlerinde dizayn edilebilir. Tamamen caminin yapısına bağlı olarak seçilen hoparlör çeşitleri, anons yayın sistemleriyle de hemen her camide kullanılır. Cami ses sistemleri kategorisinde bulunan hoparlör çeşitleri şu şekildedir;

Tavan Hoparlör Çeşitleri

Anons yayın ses sistemleri kategorisinde yer alan tavan hoparlör çeşitleri, hat trafolu veya trafosuz olarak sunuluyor. Kullanılan anfiye göre seçilen trafolu sistemler, gömme tipi veya alçıpan tipi hoparlör çeşitleriyle kullanılıyor.

Duvar Tipi Hoparlör Çeşitleri

Cami ses sistemleri dahilinde, iç alanlarda ve dış alanlarda kullanılan hoparlör çeşitleri watt kombinasyonlarına, ses çıkış ve bağlantı giriş özelliklerine göre seçilir. Boyutları ağırlıkları, sürücü ve mıknatıs özelliklerine göre birbirinden farklı markalarla sunulan hoparlör çeşitleri, frekans yanıtları ve bas- tiz oranlarına göre performans sağlar.

Minare Hoparlör Çeşitleri

Cami minarelerinde yayınların daha yüksek performans ile yapılmasını sağlayan hoparlör sistemleri, unit veya horn tipi seçeneklerinde de kullanılabilir. Megafon türünde kullanılan minare hoparlörleri, silindir veya uzun seçenekleri ile farklı modellerde alternatifli olarak sunuluyor.


Portatif Hoparlör Çeşitleri

Profesyonel ses sistemi ekipmanları olarak sunulan seyyar sistemler, mevlüt amfileri veya taşınabilir kabin seçeneklerinde sunuluyor. Genellikle iki yollu aktif kabin olarak tasarım edilen ürünler hem cami içinde hem de açık alanlarda kullanılmak üzere dizayn ediliyor.

Seyyar hoparlör çeşitleri, global marka çeşitleri ve teknik donanımlara göre imal edilen ürünler, çek- çek tasarımlarıyla rahat kullanış sağlıyor. Bavul tipi olan hoparlör çeşitleri de anfili veya ses kontrol panelleriyle fonksiyonel kullanım sağlayan müzik sistemi donanımları arasındadır.


Cami- Ezan Ses Sistemleri

Hoparlör kombinleri ile hazır paket olarak satışa sunulan ses sistemleri, anfi kaliteleri ile cami ve ibadet alanlarında profesyonel kullanım özellikleri sunuyor. Üstelik kolay kullanılabilir özellikleri ve kullanıcı dostu tasarım özellikleriyle.

Anfi sistemleri kayıt yapma ve kayıttan sunum özellikleri ile hatim, mevlüt, ezan ve dua yayınlarının daha kolay ve profesyonel olmasını sağlayan ses sistemi donanımlarıdır. Cami ezan ses sistemleri dahilinde satışa sunulan ekipmanlar, Usb kayıt özellikleri, akıllı cihazlar ve bilgisayarlar ile bağlantı özellikleri yazılım kaliteleri ve binlerce kayıt yapılabilir özellikleriyle fonksiyon sağlayan sistemlerdir.


Cami Hoparlör Fiyatları

Üretici firmaların sunduğu hoparlör özelliklerine göre farklı fiyatlar sunuluyor. Taşınabilir sistem veya yerleşik sistem olarak satışa sunulan ürünler, set satışları, hazır paket satışları ve tekli ürün seçeneklerine göre farklı fiyat seçeneklerinde sunuluyor.

Ancak dijital sistem üzerinden tüm ürün fiyatlarını, kampanyalı seçenekleriyle değerlendirmek mümkündür. İndirimli ürünler, yeni gelen ürünler, en çok satılan ürünler gibi farklı kategoriler değerlendirilerek, kredi kartına taksitli satış avantajlarından yararlanılarak cazip fırsatlar elde edilebilir. 

Cami ses sistemi olarak hazır paket olarak sunulan tam donanımlı setler daha ekonomik avantaj kazandırır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR