Okul Hoparlörü

Okul hoparlörleri kategorimizde bir okulun hem iç hem de dış mekan seslendirmesinde ihtiyacı olabilecek tüm ses sistemi ürünleri uygun fiyat ve en iyi kalite seçenekleri ile bulunmaktadır.Uygun ödeme seçenekleri ile okulda kullanılan en iyi okul hoparlörleri ve okul hoparlör sistemi gereksinimleri sadece www.onlinesessistemi.com' da. Okul hoparlörleri okul ses sistemleri içerisinde satın alınan ürünlerdir. Bu ürünler öğrencilerin ders başlangıç, ders bitiş ve teneffüs saatlerini anlayabilmeleri için kullanılan melodinin dışarıya aktarımı için kullanılan üründür. Bu hoparlörler aynı zaman da okullar da farklı amaçlarla da kullanılmaktadır. Hoparlörler öğrencileri yönlendirdiğinden dolayı alanın tamamın da duyulabilecek düzeyde ses çıkartabilmesi gerekmektedir. Aynı zaman da bu sesi net bir şekilde iletebilmesi de gerekmektedir. 

Bunun için okul hoparlörlerini almak istiyorsanız eğer okul ses sistemi paketinizle uyumlu olacak bir hoparlör almanız önemlidir. Çünkü bu performansı ve kullanımı doğrudan etkileyecektir. 


Okul Hoparlörünün Kullanım Amacı

Okul hoparlörlerinin okul içerisinde bir çok kullanım alanı bulunmaktadır. Bunların başında ders başlangıç ve bitiş zili gelmektedir. Ancak sadece bu amaçla kullanılmamaktadır. Okul hoparlörlerinin kullanım alanları; ders başlangıcını bildirmek, ders bitişini bildirmek, teneffüse çıkışı bildirmek, istiklal marşı okunması, andımızın okunması, törenler ve okul içerisinde yapılacak diğer duyuru ve uyarı amaçlı kullanımlar içinde kullanılmaktadır.

Bunların yanı sıra bu sistemler müzik çalınabilmektedir. Bu fonksiyonu ile de törenlerde büyük bir gereksinim olan hoparlör isteğini de bu sistem üzerinden çözmüş oluyoruz. 


Okul Ses Sistemi Hoparlör Çeşitleri

Okul ses sistemlerinde bulunan hoparlörler ayaklı hoparlör, tavan hoparlörü gibi çeşitleri bulunmaktadır. Bu hoparlör vasıtasıyla törenler, duyurular ve müzik dinletileri yapılmasına izin vermektedir. Okullarda bulunan konferans salonların da yerleşik sistem kabinleri kullanılmaktadır. Açık alanlarda, spor salonların da ve okulların farklı alanların da ayaklı veya stantlı hoparlörler kullanılmaktadır.

Aktif kabin ve pasif kabin seçenekleri bulunan hoparlörlerle dizayn edilen ses sistemleri, 2+2 ve 4+4 gibi hoparlör dizilimleri bulunmaktadır. Ancak hoparlörlere göre değişen teknik özellik ve donanıma bağlı olarak farklılıklar göstermektedir. 


Okul Hoparlör Fiyatı


Okul hoparlör fiyatları teknik özelliklere, ürün donanımına, kullanımına ve markasına göre bir çok değişken faktörün bulunmasından dolayı ürünlerin sabit bir fiyatı bulunmamaktadır. Onlinesessistemi.com adresimize girerek buradan okul ses sisteminde kullanılabilecek hoparlörlerin teknik özelliklerini, donanımlarını inceleyebilir ve bu ürünleri bir birleri ile karşılaştırabilirsiniz. Bu karşılaştırma neticesinde daha avantajlı fiyatlarla ürünleri almanız mümkün olur. Kalite ürün, uygun fiyat politikası ile Onlinesessistemi.com adresimizden hemen ürünleri alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR