Koro Mikrofonu

Shure, akg ve behringer gibi kendini ispatlamış en iyi koro mikrofonları condenser ve dinamik seçenekleri ile onlinesessistemi.com'da. En ucuz koro mikrofonu fiyatları burada. Ses sistemlerinin kendisini göstermesi, her zaman çok önemli noktalarda gereken bütün özelliklerin sunulmasına yardımcı olmuştur. Aynı zamanda ses sistemlerinin en çok kullanıldığı alanların başında ise müzik sektörü gelmektedir. Müzik sektörü, genel olarak farklı çabalar içerisinde bulunan ve toplu şekilde müzik yapılan alanlarda çok profesyonel ve sonuca odaklı malzemeler kullanmak ister. Bakıldığı zaman en önemli ses sistemleri unsurlarının başında ise koro mikrofonu gelmektedir. Korolar, genel anlamda çok sesli şekilde olan ve birçok farklı alanda müzik yapan gruplar olarak bilinir. Bu yüzden de koroların kullandığı malzemelerin her zaman en iyi ses performansını verecek şekilde sisteme entegre edilmesi önemlidir. Aynı zamanda birçok farklı sesi aynı anda alacak olan koro mikrofonları, özellikle bu seslerin ayırt edilerek daha yüksek verimde kullanılmasını sağlamalıdır. Bunun yanında en iyi koro mikrofonları ve koro mikrofonu fiyatları, her zaman Onlinesessistemi.com üzerinden tavsiye edilen koro mikrofonlarını bulabilirsiniz. Bu sayede koro mikrofonu ürün kataloğuna bakan müşteriler, ses sistemleri için ihtiyaç duydukları bütün özellikteki koro mikrofonlarına ulaşabilirler. 


Koro Mikrofonu Modelleri

Koro mikrofonları, bakıldığı zaman birçok yerli ve yabancı marka tarafından üretilmektedir. Canlı ve kayıt mikrofon olarak iki temel ayrıma konu olan koro mikrofonları, aynı zamanda kondense şekilde de üretilmektedir. Dinamik mikrofonların canlı performanslarda daha başarılı sonuç vermesi, firmaların da koro mikrofonlarında aynı teknik özellikleri kullanmalarını sağlayacaktır. Koro mikrofonlarını normal mikrofonlardan ayıran en temel husus ise koro mikrofonlarının çift diyaframa sahip olmalarıdır. Koro mikrofonları pille çalışır veya şarjlı şekilde üretilen modelleri kullanılır. Aynı zamanda 48 Volt gücünde olan bu mikrofon türleri, her zaman izolasyonu en iyi şekilde gerçekleştirmektedir. 


Koro Mikrofonu Fiyatları

Koro mikrofonları genel olarak çok yüksek açılı frekans aralıklarında üretilmektedir. Bu yüzden de Onlinesessistemi.com adresinden satın alınacak olan koro mikrofonları, genel anlamda bu özelliklere göre farklı fiyat paritelerinde satılacaktır. Müşteriler 7 gün 24 saat boyunca istedikleri ürünü herhangi bir şekilde vade farkı olmadan kredi kartına taksitle, Onlinesessistemi.com adresi üzerinden satın alabilecek ve ücretsiz kargoyla ürüne sahip olacaklardır. 

₺213,75 KDV Dahil
₺285,00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
₺270,75 KDV Dahil
₺302,16 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
₺342,00 KDV Dahil
₺381,90 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
₺546,63 KDV Dahil
₺780,90 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
₺498,75 KDV Dahil
₺712,50 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.065,90 KDV Dahil
₺1.425,00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
₺541,50 KDV Dahil
₺627,00 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
₺541,50 KDV Dahil
₺627,00 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
Tükendi
₺569,94 KDV Dahil
₺712,50 KDV Dahil
1