Koro Mikrofonu

Shure, akg ve behringer gibi kendini ispatlamış en iyi koro mikrofonları condenser ve dinamik seçenekleri ile onlinesessistemi.com'da. Koro mikrofonlarının bir diğer ismi de shotgun mikrofondur. Ses sistemlerinin kendisini göstermesi, her zaman çok önemli noktalarda gereken bütün özelliklerin sunulmasına yardımcı olmuştur. Aynı zamanda ses sistemlerinin en çok kullanıldığı alanların başında ise müzik sektörü gelmektedir. Müzik sektörü, genel olarak farklı çabalar içerisinde bulunan ve toplu şekilde müzik yapılan alanlarda çok profesyonel ve sonuca odaklı malzemeler kullanmak ister. Bakıldığı zaman en önemli ses sistemleri unsurlarının başında ise bu mikrofon gelmektedir. Korolar, genel anlamda çok sesli şekilde olan ve birçok farklı alanda müzik yapan gruplar olarak bilinir. Bu yüzden de kullandığı malzemelerin her zaman en iyi ses performansını verecek şekilde sisteme entegre edilmesi önemlidir. Aynı zamanda birçok farklı sesi aynı anda alacak olan koro mikrofonları, özellikle bu seslerin ayırt edilerek daha yüksek verimde kullanılmasını sağlamalıdır. Bunun yanında en iyi koro mikrofonları ve shotgun mikrofon fiyatları, her zaman Onlinesessistemi.com üzerinden tavsiye edilen ürünleri bulabilirsiniz. Bu sayede mikrofon ürün kataloğuna bakan müşteriler, ses sistemleri için ihtiyaç duydukları bütün özellikteki mikrofonlara ulaşabilirler. 


Koro Mikrofonu Modelleri

Koro mikrofonları, bakıldığı zaman birçok yerli ve yabancı marka tarafından üretilmektedir. Canlı ve kayıt mikrofon olarak iki temel ayrıma konu olan shotgun mikrofonları, aynı zamanda kondenser şekilde de üretilmektedir. Dinamik mikrofonların canlı performanslarda daha başarılı sonuç vermesi, firmalarında koro mikrofonlarında aynı teknik özellikleri kullanmalarını sağlayacaktır. Koro mikrofonlarını normal mikrofonlardan ayıran en temel husus ise shotgun mikrofonlarının çift diyaframa sahip olmalarıdır. Koro mikrofonları pille çalışır veya şarjlı şekilde üretilen modelleri kullanılır. Aynı zamanda 48 Volt gücünde olan bu mikrofon türleri, her zaman izolasyonu en iyi şekilde gerçekleştirmektedir. 


Koro Mikrofonu Fiyatları

Koro mikrofonları genel olarak çok yüksek açılı frekans aralıklarında üretilmektedir. Bu yüzden de Onlinesessistemi.com adresinden satın alınacak olan koro mikrofonları, genel anlamda bu özelliklere göre farklı fiyat paritelerinde satılacaktır. Müşteriler 7 gün 24 saat boyunca istedikleri ürünü herhangi bir şekilde vade farkı olmadan kredi kartına taksitle, Onlinesessistemi.com adresi üzerinden satın alabilecek ve ücretsiz kargoyla ürüne sahip olacaklardır. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR