Cami Anfileri Çeşitleri

Cami anfileri kategorisi altında camilerimiz için özel olarak üretilen ve cami kullanımına uygun anfi modelleri yer almaktadır. En iyi fiyat garantisi ile www.onlinesessistemi.com' da. Full özellikler ile cami iç sistem ve ezan anfilerini uygun ödeme seçenekleri ile burada bulabilirsiniz.


Cami Amfisi

Cami ses sistemi hazır paketlerine veya tekli ürün olarak satışa sunulan amfiler 100 Watt ile 1200 Watt seçeneklerine dek, farklı kombinasyonlar ve teknik özelliklerde imal ediliyor. 160 Watt anfi çeşitleri, 200 Watt, 250 ve 300 Watt anfi çeşitleri yerli ve yabancı ses sistemi üreticileri tarafından teknolojik sunumlarla dizayn ediliyor.

Cami ve ibadet alanlarının kapsamlarına, kullanım alanlarına göre seçilen amfi modeller, 400 watt, 600 watt, 800 watt ve 1200 watt çeşitleri ile tasarım ediliyor.


Cami Amfisi Genel Özellikleri

Stereo amplifikatör olarak dizayn edilen cami amfisi modeller, 100 watt opsiyonlarına 150 W maksimum çıkış gücü kapasitelerinde imal ediliyor. USB girişli ürün seçkileri, bluettoth bağlantı seçenekleri, SD kart ve MMC kart girişlerinin yanı sıra dijital eko karaoke özellikleriyle konfor sağlıyor. Bass ve tiz ayarlama menüleri, dahili veya harici AUX/ DVD giriş kombinasyonları ile çok yönlü kullanım olanakları sağlanan ürünlerdir.

Marka ve modellerin özelliklerine göre zone ses seviyesi ayarlama fonksiyonları ile dizayn edilen anfiler, mikrofon girişleri, Mp3 ve usb özelliklerine göre genel ve temel özelliklerde imal edilir.


Cami Amfisi Teknik Özellikler

Power amfi çeşitleri ile alternatif seçkilerde geliştirilen cami ses sistemleri, 2 ila 5 farklı hoparlör çıkış bağlantıları ve her bir hoparlör için ses ayarlama modülleri ile tasarlanıyor.

Watt özelliklerine göre farklı teknik donanımlar sunulan cihazlarda eko tasarımlar ve ohm ayarları, ürün kapasitelerine göre farklılık gösterir. Ezan amfisi olarak da değerlendirilen ses sistemleri 200 watt ürünlerde genellikle 4- 8 ohm oranları ve minimum 3 mikrofon ve 4 Aux giriş opsiyonlarında imal edilir.

Çoğu modelde kulaklık giriş seçeneği bulunmakla birlikte, volüme, EQ, bas kontrol modülleri kullanılır. Enerji verimliliği ve korumalı sistemlerde geliştirilen power mikser amfiler, ortalama 220V AC sisteminde üretilir. İnç özellikleri, ebat, ağırlık ve teknik donanımlarına göre farklı modeller ve ürün seçkileri, yüzlerce alternatif ile sunulur.


Cami Amfilerinde Ekstra Özellikler

Usb kayıt özellikleri ile sunum sırasında kaydetme özelliği veya kayıttan sunum yapma özellikleri ile imal edilen ürünler, akıllı cihazlar ile doğrudan bağlantı özellikleri sunar. SD kartlar, bilgisayarlar veya multi medya sistemleri ile senkronize kullanılabilen ses sistemleri, mikrofon bağlantıları, hoparlör bağlantıları ve teknolojik platformlar ile giriş- çıkış kombinasyonlarına göre farklı kapsamlarda dizayn edilir.

LED ekranlar, dokunmatik paneller ve dijital göstergeler ile farklı seçkilerde imal edilen cami amfileri, ezan ve mevlüt amfisi kategorileriyle satışa sunuluyor.


Cami Amfisi Fiyatları

Taşınabilir ses sistemleri kategorisinde bulunan cami amfisi modelleri ve yerleşik sistemlerde kullanılmak üzere imal edilen amfi modelleri, teknik donanım ve özelliklerine göre farklı fiyat alternatifleri ile sunulur. Watt güçleri, ürünlerin kapasitelerini belirleyen temel unsurlar arasında yer alır.

Mikrofon, Aux ve usb giriş özelliklerinin yanı sıra mikrofon eklentili set seçenekleri ve cami ses sistemi hazır paketlerine göre daha avantajlı seçkilerde değerlendirilebilir. Portatif mevlüt amfileri gibi ürünlerin tamamında üretici firma ve model özelliklerine göre değerlendirme yapılır.

Türkiye’nin her noktasına kargo avantajları ile sunulan cami amfisi modelleri, online satış sistemleri üzerinden kampanyalı ve indirimli fiyat seçenekleri ile sunuluyor. Elektronik kartlar ile yapılan online alışverişler için vade seçeneklerinin yanı sıra garanti opsiyonları ile avantaj sağlayan ses sistemi ekipmanları, en ucuz fiyatlar ve profesyonel ürün fiyatları ile sunuluyor.

Tüm ürünlerin teknik özellikleri, kullanım özellikleri ve marka kalitelerine göre seyyar sistem veya yerleşik sistem ürün değerlendirmesi yapabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR