Headset Mikrofon

Headset mikrofon kulaklık veya baş mikrofonu olarak tanımlanan kafa mikrofonu çeşitleri, canlı yayınlar ve stüdyo kayıt uygulamaları için kullanılan mikrofon modelleridir. Özellikle uzun süreli iletişim etkinliklerinde konfor sağlanması için kullanılan ve yayınlar boyunca ses kalitesi ve performansı sağlayan ürün çeşitleridir.

Profesyonel ses sistemi ekipmanları olarak tasarım edilen ürünlerin yanı sıra daha pratik kullanımlar için tasarlanan portatif headset mikrofon modelleri bulunuyor.


Headset Mikrofon Özellikleri ve Tavsiyeler

Kablolu veya kablosuz olarak dizayn edilen ses iletim sistemi, metal baş kısmı ve minik kapsüller ile tasarlanıyor. Ses uygulamaları ve vokal uygulamalarında kullanılan mikrofonlar, pille çalışıyor. Ürünlerin marka ve modellerine göre 50 m, 70 m veya 100 m kapsam alanlarına göre farklı nitelikler sunar.

Alıcı cihaz ile çalışan ve iletilen sesin hoparlöre iletilmesini sağlayan kafa mikrofonu çeşitleri, tek kanallı veya çift kanallı alıcı cihaz kombinasyonları ile kullanılır.

Kablosuz headset mikrofon tavsiye konusunda kullanıcı deneyimlerini göz önünde bulundurarak sizlere şu modelleri önerebiliriz; Lastvoice Lv-502H, Lastvoice Lv-802H, Hepa Merz Hm-8001H, Hepa Merz Hm-8002H


En İyi Headset Mikrofonları

Headset mikrofonlar, kablolu veya kablosuz telsiz cihazları ile kullanılır. Frekans aralıklarına ve alıcı cihaz ile eşleşme sağlayan teknik özelliklerine göre ürün seçimleri yapılabilir. Kafa mikrofonları, VHF band özellikleriyle tasarım edilen telsiz kombinasyonu olarak kullanılır. Bluetooh headset mikrofon çeşitleri daha  kolay bir kullanım sunduğu için daha çok tercih edilmektedir.

Youtuber headset mikrofonları, bilgisayar ve oyun mikrofonları, telefonlar için headset mikrofon çeşitleri ve yayın mikrofon çeşitleri gibi çok sayıda ürün bulunuyor. Her cihazın teknik özelliklerine göre teknolojik donanımlar dizayn edilir. Dijital panel, led ışık tasarımları, frekans aralıkları, alıcı cihaz ve kanal sayılarına göre headset mikrofon özellikleri farklılık gösterebilir.

 

Headset Mikrofon Fiyatları

Headset mikrofon fiyatları değişkenlik gösterebilmektedir. Kablolu headset mikrofonların ekonomik olmasına karşı bluetooth headset mikrofon diye de bilinen kablosuz headset mikrofonlar daha yüksek fiyatlar ile satılmaktadır. Onlinesessistemi.com sizler için en iyi headset mikrofonlarını derledi ve satışa sundu.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR