Sıva Üstü Hoparlör

Sıva üstü hoparlör kategorisinde sıva üzerine montajlanarak kullanılan duvar ve tavan tipi sıva üstü hoparlörler yer alır. Trafolu ve Trafosuz seçenekleri ile farklı güç özelliklerinde ve boyutlarda sıva üstü hoparlör modelleri bu başlık altında sizlerle buluşuyor. En iyi fiyat garantisi ve ödeme kolaylıkları ile sıva üstü hoparlörler www.onlinesessistemi.com' da.


Sıva Üstü Hoparlör Özellikleri

Mıknatısların, büyüklük ve kapsamlarına bağlı olarak üretimi sağlanan sıva üstü hoparlör türlerinin, bir çok çeşidi ve özelliği bulunmaktadır. Sıva Üstü Hoparlör Özellikleri çeşitli durumlara göre değişmektedir ve geniş bir kullanım olanağına sahiptir. Örneğin, okullar, camiler, ibadet alanları ve konferans salonları ya da otellerde çok fazla kullanılan türler arasında yerini almaktadır. Bu ürünleri onlinesessistemi.com sitesi üzerinden güvenli bir şekilde satın alabilesiniz. Uygun ödeme seçenekleri ve indirimli, kampanyalı fiyatlarla sizlere özel olarak ürün seçenekleri sunulmaktadır. Bunlardan yararlanabilmeniz adına siteyi ziyaret etmenizde fayda olacaktır. Bu ürünlerin fiyatları ise teknik özelliklere göre farklılık gösterebilmektedir. Ses dalgalarının mıknatısa iletilebilmesi ile bobin içindeki dolaşan sinyalin levhalar vasıtası ile teknik uzantılar yardımı ile cihazın dışına iletilmesi ile yayın yapma özelliğine sahiptir. Sıva üstü hoparlör özellikleri, çeşitli şartlara göre değişkenlik göstermektedir. Bu ürünler genellikle tavan hoparlörü olarak da kullanılabilmektedir. Bunun yanı sıra hat trafolu olarak kullanımı da sağlanmaktadır. Mekanların iç tasarımlarıyla kullanımı sağlanan ve yapının özelliklerine göre değişkenlik gösteren ürünler, genel yayın sistemi olarak kullanımı sağlanmaktadır.


Sıva Üstü Hoparlör

Sıva Üstü Hoparlör, kategorisinde yer alan bu hoparlör türleri, duvar ve tavan gibi yerlere sabitlenerek kullanımı sağlanabilen ürünlerdir. Hat trafolu olarak kullanımı sağlanabilmektedir. En uygun fiyatlarla bu ürünleri onlinesessistemi.com sitesi üzerinden sipariş edebilirsiniz. Ürünlerin özel indirim ve kampanyaları sizlerin bütçesine uygun olarak sunulmaktadır. Bu ürünler, geniş kullanım alanlarına sahiptir. Sıva üstü hoparlörler olarak adlandırılan bu türler aynı zamanda az yer kaplayarak yerden tasarruf etmenize de yardımcı olacaktır. Son yıllarda teknolojinin gelişimi ile birlikte bu ürünlerin de gelişimi artmaya başlamıştır. Ürünlerin az yer kaplaması ile kullanım oran daha da artmaktadır. Bunun bir diğer avantajı ise sesin bir çok yere dağıtılmasına yardımcı olmasıdır.  Sıva üstü hoparlörler, çok sayı da kullanımı sağlanan ürünler olduğu için genellikle hat trafolu olarak üretimi sağlanmaktadır. Bu özelliği ile olmazsa olmaz ürünler arasında yerini almaktadır. Uygun seçenekleri onlinesessistemi.com sitesinden görüntüleyebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR