Yoga gişe mikrofonları ve aynı kategorideki en iyi gişe mikrofon sistemleri en ucuz fiyat garantisi ile www.onlinesessistemi.com' da.


Gişe Mikrofon Sistemlerinin Özellikleri

Kullanılan teknolojiye bağlı olarak, uygulanan donanımlarda farklılık göstermektedir. Bazı cihazlarda bas konuş özellik uygulanırken, bazılarında on/ off modülü kullanılmaktadır. Kablolu sistem veya kablosuz olarak kullanılan gişe mikrofonu çeşitleri, cam panele gömme olarak uygulanan hoparlör ile dizayn edilir. Her iki tarafa ses akışını sağlayan hoparlör, müşterinin ses iletimi için mikrofon vazifesi görmektedir.

Bazı modellerde ise tavan hoparlör uygulanmaktadır. Cam panel olmayan gişelerde de ses iletiminin nitelikli şekilde yansıtılması için uygulanmaktadır. Örneğin sinema, tiyatro gişelerinde iletişimin nitelikli olması için daha yüksek volüm sağlayan hoparlör kullanımı ile tasarlanmaktadır.


Gişe Mikrofonlarının Teknik Donanımları

Gişe mikrofon sistemlerinde genellikle 9V gücünde mikrofon kullanılır. Masa üzeri konuşma mikrofonu olarak tasarlanan gişe mikrofonları, 400 mv hoparlör çıkış güçleriyle fonksiyonel kullanım sağlar.

İntercom modülünde tasarlanan gişe mikrofonları genellikle kuğu boynu adı verilen uzantı şeklinde tasarlanmaktadır. Gişe görevlisinin rahat konuşabilmesi ve ses iletimlerinin rahat sağlanması için mikrofon uzantısı genellikle ayarlanabilir şekilde dizayn edilir.

Kürsü modelinde kullanılan mikrofonlar, marka ve modele bağlı olarak kafa mikrofonu olarak da tasarlanmaktadır. Gişe görevlilerinin kullandığı headset mikrofonlar ile rahat ve ergonomik iletişim sağlanmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR