Condenser Mikrofon

Condenser mikrofon başlığı altında ses kayıt işlerinin yapıldığı mikrofon çeşitleri bulunmaktadır. En çok aranan condenser mikrofon olan  bm 800 bu başlık altında sizleri bekliyor. Stüdyo kayıtlarının olmazsa olmazı condenser mikrofonlar ve en iyi condenser mikrofon tavsiyeleri www.onlinesessistemi.com' da.


Condenser Mikrofon Özellikleri

Standart mikrofon türlerine göre daha net bir ses kalitesi veren condenser mikrofonlar, bir çok özelliğe sahiptir. Arka plandaki sesleri susturma özelliği bulunan bu türlerin, vokal sese odaklanma gibi özellikleri de bulunmaktadır. condenser mikrofon özelliklerinin bir diğeri ise tek yönlü kutup desenleri ile vokal seslerin en ideal seviyeye gelmesini sağlamaktır. Bu ürünler, stüdyo ekipmanları arasında bulunmaktadır. Stüdyo kayıt mikrofonu olarak da ifade edilebilmektedir. Bunun yanı sıra tek yönlü olarak kutup desenleri ile en ideal ses tonunu vokallerin yakalamasına yardımcı olur. Bir nevi gürültü susturucu özelliği bulunan bu ürünün satışını da Türkiye’nin en başta gelen müzik marketlerinden olan onlinesessistemi.com sitesi üzerinden alımı sağlayabilirsiniz. Bu site sizlere uygun ödeme avantajları ile indirimli ve kampanyalı fiyatlar sunarak avantajınızı yükseltecektir. Profesyonel olarak uygulaması sağlanan bu ürünlerin ses akışı sağlayan mikrofonlar olarak da tanımlamak mümkündür. Teknik olarak birkaç özelliğinden bahsedecek olursak,  condenser mikrofonların, hassasiyet oranları yüksektir yaklaşık olarak 137 dB olarak ifade edilebilir. Ortalama olarak 100 ohm empedans oranları ile çok nitelikli olarak kullanım olanağı sunmaktadır. 


Condenser Mikrofon

Condenser mikrofonlar, bir diğer ifade ile daha çok solist mikrofonu olarak da ifade edilebilir. Ürünlerin kalitesi ve kullanım oranının yüksek olmasından kaynaklı olarak fiyat değişkenliği de vardır. Fiyatlar ise ürünlerin marka, model ve teknik durumlarına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Nitelikli kullanım avantajlarından bir tanesi de XLR bağlantı tipinde imalatının sağlanmış oluşudur. Condenser mikrofonlar, satış olarak set durumunda da satışa sunulmaktadır. Bunlardan bahsedecek olursak, pop filtre, kayıt mikrofonları,  shock mount ve toz kılıfı aksesuarları ile satışı sağlanmaktadır. Ürünlerin satışlarını güvenli ve indirimli bir şekilde onlinesessistemi.com üzerinden sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra kaplama olarak altın kaplama ve konektör tasarımları ile stüdyo kayıtları ve performanslarda kullanımı sağlanan ürünlerdir. Özellik olarak daha soft ve net bir kayıt sağlamaya yardımcı olarak ifade edilebilir. Ultra düşük gürültülü çalışma sistemleriyle birlikte kaliteli olarak kayıt olanağı sağlayan mikrofonlara ilgi git gide artmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR