Stüdyo Ekipmanları

Stüdyo Ekipmanları başlığı altında bir dj in ihtiyaç duyabileceği tüm ses sistemi araç ve aksesuarları en kaliteli ve en ucuz seçeneklerle siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. En iyi stüdyo ekipmanları nelerdir ? stüdyo ekipmanları isimleri ve en ucuz stüdyo ekipmanları fiyatları onlinesessistemi.com' da sizleri bekliyor. Condenser mikrofon çeşitleri, stüdyo ekipmanlarının en temel ögeleri arasında yer alıyor. Şahane ses sunumları, berrak akışlar ve netlikle kaydedilen müzik uygulamaları için profesyonel stüdyo ekipmanları, global marka sunumlarıyla tasarlanıyor.

Stüdyo ekipmanları arasında kayıt mikserleri ve referans sisteminde üretilen hoparlör ve kulaklık seçenekleri yer alıyor. Youtuber mikrofonları ile tüm dünyada en trend stüdyo donanımları arasında yer alıyor.


Youtuber Mikrofonu Nedir?

Bm800 kondenser mikrofon olarak bilinen stüdyo ekipmanı, multi medya kayıtları ve Youtube stüdyo kayıtlarının yapılabilmesi için tek cardiod özelliğinde dizayn edilen sistemlerdir. Vokal sesine odaklanma sağlayarak, arka plan seslerinin susturulması be en berrak şekilde yayın akışının sağlanması için imal edilen ses sistemleridir.

Bm300 ve Bm800 seçeneklerinde satışa sunulan mikrofonlar 48V phantom kullanımları ve ek aksesuarları ile dizayn edilen ekipmanlardır. Bm 800 stüdyo mikrofonları, kablo, mikrofon standı ve pop filtre tasarımları ile set olarak satışa sunulan ürünlerdir.


Stüdyo Ekipmanları Nelerdir?

Stüdyo ekipmanları arasında hoparlör sistemleri, referans monitör olarak stüdyo kategorisinde yer alıyor. İzleme hoparlörü olarak tasarım edilen ürünler, ses kontrol özellikleri, watt özellikleri ve aktif- pasif özelliklerine göre değerlendirilir.

Mackie JBL ve Behringer gibi global marka kalitelerinde, birbirinden nitelikli modeller ile satışa sunulan referans monitör sistemleri, 50 Watt pasif hoparlör ve aktif hoparlör olarak genellikle ikili set olarak satışa sunuluyor.

Yamaha profesyonelliğinde tasarım edilen stüdyo referans sistemleri, beyaz şıklığı ve hoparlör performansı ile en çok tercih edilen sistemler arasında yer alıyor. İki yollu aktif kabin sisteminde imal edilen monitör çeşitleri, stüdyo kullanımları için profesyonel nitelik sunan ürünlerdir.


Kondenser Mikrofon Çeşitleri

Stüdyo kayıt ekipmanları arasında yer alan kondenser mikrofonlar, şahane performansları ve diyafram özellikleriyle profesyonel seçkilerde imal ediliyor. Samson, AKG, Audio- Technica, Behringer ve Bm 800 serisi kategorilerinde sunulan stüdyo mikrofonları, el tipi mikrofonlar, board cast mikrofonları, headset mikrofonlar ve yaka mikrofonu gibi seçeneklerle dizayn ediliyor.


Stüdyo Kayıt Aksesuarları

Titreşim önleyici mikrofon sistemleri ve rüzgar önleyici pop filtre çeşitleri, stüdyo kayıtlarının tamamen pürüzsüz şekilde sunulması için imal ediliyor. Stüdyı kayıt sistemleri arasında jak çeşitlerinden enstrüman mikrofonlarına, stant sehpa çeşitlerinden kablo çeşitlerine dek pek çok ürün grubu bulunuyor.

Taşınabilir ses sistemleri dahilinde geliştirilen ve stüdyo kullanımlarına uygun müzik sistemi ekipmanları da farklı teknik özelliklerle fonksiyon sağlıyor. Ses kartları ve setleri, donanımları ve ekipman içerikleriyle müzik ve ses uygulamalarını konfor katan seçenekler arasındadır.


Stüdyo Ekipman Fiyatları

Kayıt mikserleri, stüdyo ekipmanların temel unsurlarından biri olarak dizayn edilir. Dijital panel özellikleri, multi medya ve akıllı cihaz bağlantı özellikleri, alıcı ve verici cihazlar ile hem kablolu hem kablosuz bağlantı özelliklerine göre stüdyo ekipmanları farklı seçeneklerde sunulur. 

Stüdyo ses sistemleri kategorisinde yer alan kayıt mikserleri, ses bileşenlerinin en ideal şekilde sunum edilmesi ve müzikte şahane kombinasyonlar üretilmesi için seçkin markalar öncülüğünde geliştiriliyor. 

Stüdyo ekipman fiyatları, teknik özelliklere ve fonksiyonel kullanım seçkilerine göre belirleniyor. Her ekipmanın niteliğine, malzeme kalitesine, ses performansına katkı sağlayan unsurlarına göre fiyat opsiyonları değerlendirilir. Hem çok ekonomik fiyatlarla sunulan stüdyo ses sistemleri hem de yüksek fiyat yelpazesinde sunulan profesyonel ses sistemleri bulunuyor.

Online sistemden fiyat aralığına göre seçim yapabilir, ürün karşılaştırma seçenekleri ve ürün detaylarını inceleyerek, satın almak istediğiniz ürünlerin kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Garanti kapsamlarını incelemek ve kredi kartına taksitli alışveriş yapmak için online satış sistemi fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR