Projeksiyon Perdesi

Projeksiyon makinesi ve ihtiyaçlar dahilinde makine ile uyumlu belli başlı aparat ve perde çeşitleri vardır. Bu konu hakkında detaylı özellik ve fiyat bilgisini alt yan başlıklarda bulabilirsiniz fakat, ne amaçlar ile kullanılır veya hangi alanlarda önemlidir? Şimdi size biraz bahsedeceğim. Örneğin, bazı canlı müzik ses sistemlerinde fakat, en önemli olarak şirket ortamı ve konferans ses sistemlerinde kullanılmaktadır. Bu kullanım alanlarında kullanıma göre çok fazla fayda gösterebilecek bir ürün olan projeksiyon perdesi için model ve çeşitleri hakkında bilgi için alt yan başlığı okuyunuz.


Projeksiyon Perdesi Özellikleri

Projeksiyon perdeleri çeşitli model ve kasalara sahiptir. Mesela, motorlu projeksiyon perdesi, manuel projeksiyon perde ve asmalı yani standa monte projeksiyon perdesi olmak üzere modeller mevcuttur. Bu modellerden en çok revaçta olan motorlu projeksiyon perdesi olduğundan dolayı ilk olarak bu ürün hakkında detay vereceğim. İlk olarak, kumanda yardımı ile uzaktan kumanda ile kontrol edebileceğiniz bir yapıya sahip olan ürün, motoru sayesinde komut vererek kullanabilirsiniz. Diğer yandan, istediğiniz özel ölçüler yada 180x180 ile 300x225 arası ebatlarda rahatça bulabileceğiniz modelleri mevcuttur. Diğer yandan, düz projeksiyon perdesi motoru ve kumandası dışında, el ile açılıp kapana düz bir projeksiyon perdesidir. Yine bu projeksiyon perdesini de istediğiniz ebatlarda bulabilirsiniz. Son olarak, standa monte projeksiyon perdeleri mevcuttur. Bu projeksiyon standı sayesinde 2.5 metreye kadar uzatıp, perdenizi monte ettik den sonra her türlü hava koşulu veya sarsıntıya karşı tripod ayakları sayesinde sağlamlık ve kalite yönünde gönlünüz rahat olabilir.


Projeksiyon Perdesi Fiyatları

Projeksiyon perdesi ve motorlu projeksiyon perdesi olmak üzere, kullanılan ürünlerin kalitesine göre fiyat farkı göstermektedir. Bu ürünleri özel ebatlar ile yaptırabilir ve karşılığında kaliteli bir ürün elde edebilirsiniz. Ödeyeceğiniz ücretin her bir kuruşunu hak eden projeksiyon perdeleri ve motorlu projeksiyon perdeleri, 700.00 TL den başlayan fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR