Disko Işıkları

Işık sistemleri ana kategori başlığı altında her ortama uygun olan en kaliteli ışık sistemi markalarına ait ışık sistemi ürünleri yer almaktadır. Sahnelerin ve eğlence mekanlarının vazgeçilmez ürünleri olan tüm ışık sistemi ürünlerinin en kaliteli olanlarını sitemizden satın alabilirsiniz. Profesyonel Sahne Işık Sistemleri ve En iyi disko ışıkları uygun ödeme seçenekleri ile www.onlinesessistemi.com' da.


Disko Led Par Sistemleri

Disko ışık sistemleri kategorisinde yer alan led par sistemleri, farklı açılarda kullanılabilen ve şahane renkleri ile tüm sahneleri daha ışıltılı hale getiren ışık sistemleridir. Özellikle Martin Rush ışık çeşitleri, 32 farklı renk kombinasyonları ve ayarlanabilir efekt dizilimleri ile sahnelerin en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alıyor.

Ön ayarlı elektronik karartma sistemi, 17 derece dönüş açısı, zemine ve makas bağlantı opsiyonları ile rahat kullanış sağlayan profesyonel ışık sistemleridir. Led par teknolojileri, TV stüdyolarında, konser sahnelerinde, açık hava etkinliklerinde ve eğlence mekanlarında kullanılan ışık efekt sistemidir.


Moving Head Disko Işıkları

Sahne sistemleri ve diskolarda kullanılan moving head disko ışıkları, hareketli başlıkları ve ışık petek dizilimleri ile görsel sunum sistemleridir. Farklı açılarda ve farklı watt özelliklerinde dizayn edilen moving head tasarımlar, genellikle zeminde kullanılan veya makaslı tasarımları ile raf modüllerinde veya tavan askılı kullanılan ışık sistemleridir.

10- 30 farklı renk seçeneğinin kullanılabildiği, ışık görselleri ve lazer modülünde kullanım opsiyonu ile sahne sistemlerinin temel ögeleri arasında yer alır.


Disko Işık Fiyatları

Disko ışıkları hareketli tasarımlar, 360 derece dönebilir platformlar ve lazer optimizasyonlarına bağlı olarak farklı fiyatlarda sunulur. Marka ve modellere bağlı olarak belirlenen fiyatlar, teknik donanımlarına göre farklılık gösterir. Disko ışık fiyatları, mekanizma özelliklerine göre farklılık gösterir.

American Dj, Bluestar, Gold Audio, SSP ve Stager gibi markaların tasarım özelliklerine ve modelde kullanılan teknolojik opsiyonlara göre fiyat belirlemesi yapılır. Stı ve Eclips gibi alanının en iyi ürünlerini geliştiren markaların, birbirinden şahane tasarım seçenekleri bulunuyor. Her tasarımda kullanılan teknik donatılara, watt ve volt özelliklerine, renk seçeneklerine ve lazer efekt opsiyonlarına göre fiyat belirlemesi yapılır.


Online Sahne Işık Sistemleri

Günün her saati hızlı ve kolay alışveriş seçeneği sunan online sistem aracılığı ile disko ışıklarını, daha ekonomik fiyatlarla satın alabilirsiniz. Kredi kartları ile yapılan alışverişler için taksitli satış olanağı sağlanıyor. Hem tüm ürünlerin teknik özelliklerini inceleyebilir hem de kampanyalı fiyatlar ile daha avantajlı alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye’nin her noktasına hızlı ve güvenli kargo olanakları ile dilediğiniz ürünü seçebilir ve tek tıkla sipariş edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR