Ezanmatik

Cami ezan sisteminde kullanılan otomatik ezan okuyan en iyi ezanmatikler ezan saati diye de bilinen ezan cihazları en ucuz fiyat garantisi ile ve kolay ödeme seçenekleri ile www.onlinesessistemi.com' da.


Cami Ezanmatik Nedir?

Cami ezanmatik ayarlanan saatler de otomatik olarak daha önceden yüklenmiş olan ezanı ses sistemine ileten üründür. 100 yıllık olarak ezan saatlerinin girilmesine olanak sağlayan oldukça iyi bir teknolojiye sahip üründür. Bu ürün önceden ayarlanabilen ve sürekli olarak kurulu kalmak gibi bir çok özelliği bulunmaktadır. Manuel olarak anlık seslendirmeleri de yapmanıza olanak sağlamaktadır. Sela okunması için ayarlayacağınız saatte sela okuması yapabilir. Ezanlar için de ezan saatlerini önceden ayarlamanız ve sistemi kurmanız yeterli olacaktır. 

Bu sistem sayesinde sürekli olarak hocanın ezan okumasına gerek kalmadan sadece daha önceden kaydedilen ses veya kayıtlı bir sesi sisteme yükleyerek, ne zaman çalışmasını istiyorsanız o zamanın saatini ayarlamanız yeterli olmakta. Bunun yanı sıra farklı sesleri de kaydedebilir, usb ve hafıza kartı gibi ürünlerle farklı sesler de yükleyebilirsiniz. Bunları da yine belirlediğiniz saatlerde otomatik olarak hoparlöre aktarmasını sağlayabilirsiniz. 

Bu ürün camilerin yanı sıra bir çok ibadethane için de çok kullanışlı ve kolay bir üründür.


Ezanmatik Özellikleri

Ezanmatiklerin bir çok bağlantı ve yükleme olanağı bulunmaktadır. Bluetooth bağlanma özelliği, mp3 çalar, akıllı telefonlar ve daha bir çok farklı ürün ile bağlantı gerçekleşip ürün yüklemesi veya seslendirmesi yapmanıza olanak sağlar. Bu bağlantı türleri de her üründe bulunmaya bilir. Bunun için almak istediğiniz ezanmatiklerin teknik özelliklerini incelemeniz gerekmektedir. Türkiye de bulunan il ve ilçelere göre namaz saatleri ayarlanabilmesinin yanı sıra KKTC ezan saatlerine göre de ayarlanabilmektedir. Diyanet işleri başkanlığından alınan ezan saat hesaplamaları ile uygun bir yazılım ile sisteme yüklenmiştir. 

Cami ses sistemleri içerisinde bulunan ezanmatikler farklı kapsamlar da ve farklı ürün çeşitleri olarak sunulmaktadır. Manuel veya otomatik olarak amfiyi açma ve kapama işlem özellikleri geliştirilen ezanmatikler, 250 watt mikser cihazlarıyla ekstra işlevleri artmaktadır.

Beş vakitte ezanı ve sela okunacağı zaman amfi ve hoparlörü aktif hale getirerek seslendirmeyi yaptıktan sonra tekrar kapatmayı otomatik olarak gerçekleştirirler. 10 yıllık pil ömrü ile beraberinde 100 yıllık ezan saatlerinin yüklenmesinden dolayı tüm cami ve ibadethanelere kullanımına uygundur.

Ezanmatik ürünleri incelemek ve satın almak için Onlinesessistemi.com sitemizden hemen incelemelerde bulunarak satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR