Vakitmatik

Cami, ev ve büro gibi yerler de kullanılan diyanet ile entegre çalışarak ezan ve salayı otomatik olarak okuyan cihazlar bulunmaktadır. En iyi vakitmatikler ve dijital imsakiyeler uygun ödeme seçenekleri ile www.onlinesessistemi.com' da.


Cami Vakitmatik Nedir?

Cami vakitmatik camilerde kullanılan namaz saatlerini gösteren led ekrana sahip üründür. Bu ürünler kumanda ile kullanıldığından dolayı kullanımı çok basittir. İstediğiniz ile göre ayarlayarak o ilin ezan saatlerini göstermektedir. Teknolojinin gelişmesiyle beraber camiler de bu teknolojilerden faydalanmaktadır artık. Cami vakitmatik her cami de bulunmasının yanı sıra artık evlerde, ofisler de ve bir çok yerde de kullanılmaktadır. Cami ses sitemi kategorileri içerisinde genelde satışa sunulmaktadır. Dünyanın her yerinde her saat dilimine göre ayarlanabilen bu ürünler sabah, öğlen, ikindi, akşam ve yatsı namaz saatlerini il ve ilçelere kadar göstermektedir. İlçe bazına kadar saatleri doğru şekilde gösteren bu ürünler insanlar için büyük kolaylık sağlamaktadır.


Vakitmatik Özellikleri Nelerdir?

Vakitmatikler enlem ve boylamları baz olarak saat hesaplaması yapıp en doğru ezan saatini belirlemektedir. Bu sebeple kullanmak istediğiniz konumun enlem ve boylam bilgilerini girmeniz durumunda size ezan saatlerini göstermektedir. Bu ürünlere aynı zaman da cami saatleri de denilmektedir. Çünkü 81 ilin 900 ilçe üzerinde tam ezan vakitlerini hesaplayarak doğru bir şekilde yansıtmaktadır. Saat ve tarihleri led lambaları vasıtasıyla pano da yansıtarak görünmesi daha kolay ve şık bir tasarım sunmaktadır. Saatleri ileri veya geri de alabilmenize olanak sağlamaktadır. Vakitmatikler 5 watt elektrik harcadıklarından dolayı enerji verimliliği de sağlamaktadırlar. 

Vakitmatikler kolay montaj edilebilme özellikleri de bulunduğundan dolayı tercih edilmektedir. Uzun ömürlü olmaları sebebi ile uzun yıllar kullanıma devam edilebilmektedir. Saatlerin ileri veya geri alınması durumun da kendini güncelleyerek sabah ezanın duruş saatini belirlemektedir. Isı göstergesi, tarih göstergesi, saat göstergesi ve namaz saatlerini göstermesi bir çok bilgilendirmeyi barındırmaktadır. 


Cami Vakitmatik Fiyatları Ne Kadar?


Cami vakitmatikleri bir çok farklı özelliklerle üretilmesinin yanı sıra, kullanılan malzemeler de değişiklik gösterdiğinden dolayı fiyat farklılıkları bulunmaktadır. Bunun için Onlinesessistemi.com sitemizden bu ürünleri inceleyebilirsiniz. Bu incelemeler esnasında ürünleri karşılaştırabilirsiniz aynı zaman da. Bu değişiklikler doğrudan fiyatı etkilediğinden dolayı net bir fiyat bulunmamaktadır. Bu sebeple sitemizden bu ürünleri inceleyerek fiyatlarını da öğrenebilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR