Bölgeli Anfi

Bölgeli anfi ana kategorisi altında sitemizde yer alan onlarca kaliteli markanın bölgeli anfi seçenekleri yer almaktadır. Sitemizde yer alan Bölgeli Anfi modelleri geniş seçenek yelpazesine sahiptir. Bölgeli Anfi modelleri hat trafolu sistem olup her bölgeye ayrı volume kontrolü sağlamanıza yarar. Ucuz ve kaliteli Bölgeli Anfi modelleri www.onlinesessistemi.com' da sizlere satışa sunulmaktadır.


Bölgeli Amfi Çeşitleri

Bölgeli anfi son zamanlarda tercih edilen  en yaygın ses sitemi olmaya başlamıştır. Bölgeli amfilerin çalışma şekli bölgelere ayırarak kendinize birden fazla bölge oluşturup ayrı ayrı kontrol edebilme özelliklerinin bulunması. İlk başlarda 4, 5 ve 6 bölgeli olarak satışa sunulmuştur. Sonrada tercih edilmesi ve yoğun talep görmesi sebebi ile bu bölge sayıları artmıştır. 

Bir çok bölgeli amfileri incelemek için Onlinesessistemi.com sitemizden inceleyebilirsiniz. En iyi marka çeşitleri ve en iyi ürünleri sayfamızda inceleme imkanınız bulunmaktadır. Dilediğiniz an beğendiniz ve almayı düşündüğünüz ürünleri alabilirsiniz. Bir çok farklı kampanyalarımızdan da faydalanabilirsiniz. 


Bölgeli Amfi Neden Tercih Edilmeli

Öncelikle bölge amfisini ne kadar büyüklükte alanda kullanmak istediğimizi belirlemeliyiz. Çünkü alanın büyüklüğü doğrudan etki göstermektedir. Kullanmak istediğiniz alan eğer büyükse veya çok bölgeli ise o zaman 100 volt ses sistemi kurulumunu tercih etmelisiniz öncelikle. Kapalı alanlarda tercih edecekseniz ve bölmeli alanlarsa bu alan, o zaman bölge amfisinin kalitesini yükseltmelisiniz. Çünkü ses de farklıklar ve performans kaybından dolayı oluşturmak istediğiniz atmosfer bir anda yok olabilir. 

Ses kalitesi açısından amfiden bölgeleri kontrol etmek çok daha avantajlı ve kolay olacaktır. Tüm bu etkenler de değişiklik oluştuğu gibi alanın büyüklüğü ve bölümleri sebebi ile bir diğer etkisi de kaç bölgeli anfi kullanmanızı da etkilemektedir. Çünkü bölüm sayısı arttıkça bu alanların kontrolü ve verimi düşecek ve kontrol etmek pek kolay olmayacaktır. Bu sebeple kullanmak istediğimiz alanı belirleyip gerek duyulacak olan bölge sayısını da belirlemeliyiz. 

Bölge amfisini daha iyi anlatmak adına şöyle örnek vererek açıklayabiliriz; 4 katlı bir mekan düşünelim bu mekanın her katında ayrı amaçlara yönelik olarak müzik ve ses kullanılmakta olsun. Birinci katında internetten açmış olduğunuz müzik yayını için kullanıldığını düşünelim. İkinci katında ise bir maç yayını yapıldığını ve maç sesinin bu sistem üzerinden verildiğini. Üçüncü katta da parti veriliyor olsun ve hareketli pop şarkılarının çaldığını varsayalım. Son katta da klasik müzik çalındığını varsayalım. Bu alanların tamamı için tek bir noktadan kontrol edemezsiniz eğer bölgeli amfiniz yoksa. 

Bölgeli amfiniz var ise o zaman istediğiniz alana istediğiniz tarzda müzik açabilirsiniz bağımsız olarak.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR