Shock Mount 

Shock mount ana kategori başlığı altında condenser mikrofonunuza uyumlu shock mount ürünlerini bulabilirsiniz. Shock mount nedir ? Shock Mount Nasıl Takılır ? En iyi shock mount modelleri uygun ödeme seçenekleri ile www.onlinesessistemi.com' da.


Shock Mount Fiyatları?

Mikrofon shock mount diye de bilinen shock Mount ürünü, stantların üzerine montajlaşarak mikrofonunda içine konulmasıyla kullanımı sağlanan bir stüdyo modeli olarak adlandırılabilir. Peki shock mount fiyatları nasıldır? En uygun fiyatlarla alışverişinizi daha cazip hale getiren online ses sistemi.com sitesi bu anlamda indirimli ve kampanyalı fiyatlar sunarak istediğiniz ürünü gönül rahatlığı ile almanıza yardımcı oluyor. Siyah ve beyaz renklerde satışa sunulan bu ürün kaliteli satış avantajı ile online ses sistemi.com sitesinde yerini almaktadır. Ürün fiyatları marka, model ve teknik özelliklere göre değişkenlik göstermektedir. Fiyat avantajları sağlayan bu site size özel bir ürünü indirimli ir şekilde sizlere sunmaktadır. Bu ürünün fiyatları, eğer düşük modelli bir ürün arıyorsanız, yaklaşık en uygun 40 TL ye bu ürünü bulabilirsiniz.Teknik özellikleri yüksek bir ürün arıyorsanız. Shock mount fiyatı,  40-150 TL fiyat aralığında değişiklik gösterebilmektedir. Bu ürünler ayrıca set halinde de satışa sunulabilmektedir. Bazı kullanıcılar set tercih etmektedir. Setler içerisinde bir çok ürün barındırdığı için bir çok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.


Shock Mount

Stant üzerlerine monte edilerek içine mikrofon konulan bu ürünlerin, çeşitli özellikleri bulunmaktadır. Siyah ya da beyaz renkte dizaynı sağlanan shock mount ürünlerinin bir çok kolaylığı bulunmaktadır. Mesela piyasa da kaliteli sayılabilecek bir shock mount ürününü alırken özelliklerin nasıl olmasının gerektiğini sizlerle paylaşmak isteriz. Bu ürünler, genellikle plastik malzemeden üretimi sağlanan ürünlerdir. Stüdyolarda kullanımı sık olarak sağlanmaktadır. Yüksek basınç sağlayan formda dizayn edilen bu ürünler, titreşimi tam anlamıyla önleyen özelliklere sahip olması gereken formda alınmalıdır. Gövdeli esnek-hassas bir kondenser mikrofon özelliğine sahip olması gereken shock mount ürününün aparatı olması gerekmektedir. Yaklaşık olarak 45-51 mm arasında gövde çapı olan ürünler vardır. İlk tercih edilebilecek ürün özellikleri hemen hemen bu formlarda olabilir. Seçim sağlayacağınız ürünü seçmeden önce iyi bir araştırma yapmanızda fayda vardır. Güvenli alışveriş seçeneği yakalayabileceğiniz online ses sistemi.com sitesi üzerinden de siparişte bulunabilirsiniz. Hem kampanyalı hem de kaliteli ürünleri satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR