Hard Case

Hard case kategori başlığı altında ses ve ışık sistemlerinizin güvenliği ve taşınabilmesi için özel olarak tasarlanmış hard case kılıflar bulunmaktadır. 12u, 16u ve tüm ölçülerde imalat yapılan en iyi hard caseler www.onlinesessistemi.com' da. Ses sistemleri caseleri burada.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte günlük yaşantıda da bazı şeyler yavaş yavaş değişiklik göstermektedir. Bu değişikliklerden en önemlileri hiç şüphesiz elektronik eşyalara olmaktadır. Maddi açıdan yüksek fiyatlar ile satılmaya başlanan bu eşyalar sürekli yenileri çıktığı için artık çok dayanıklı değildir. Ufak bir hasarda bile bozulabilecek hale gelen elektronik eşyalar için artık koruma kutuları adı verilen Case’ler ortaya çıkmıştır. Case’ler kendi içerisinde Soft Case ve Hard Case olarak ikiye ayrılmaktadır. Aşırı hassaslık içeren elektronik ürünler için Hard Case ile taşıma yapmak tavsiye edilir. Çünkü Hard Case darbelere karşı daha dayanıklıdır. Kullanılan eşyanın şekline göre de Hard Case çeşitleri de farklılık göstermektedir. Böylelikle kullandığınız elektronik eşyaya göre dilediğiniz gibi Hard Case bulabilirsiniz.


Hard Case Özellikleri

Hard Case genellikle aşırı hassaslık içeren ve kolay tahrip olabilen elektronik eşyalar için kullanılmaktadır. Elektronik eşyanızı bunun içine koyarak güvenli bir şekilde yanınızda taşıyabilirsiniz ve bu süre içerisinde eşyanızı güvende olur. Kişilerin Hard Case sahibi olmak istemesi aslında günümüzde çok normal bir durumdur. Çünkü teknoloji sürekli bir gelişim halinde olduğu için elektronik eşyaların sürekli ardı ardına yenisi çıkmaktadır. Bu da günümüzde üretilen elektronik eşyaların sağlamlığının düşmesine sebep olmaktadır. Hal böyle olunca da ufak hasarlarda bile elektronik ürünler hemen bozulabilmektedir. Ayrıca yeni çıkan ürünler günümüzde oldukça yüksek bir fiyattan satışa sunulmaktadır. Bu durumlar göz önünde bulundurulduğu zaman kişilerin Hard Case sahibi olmak istemesi çok normal bir hal almaktadır.


Hard Case Fiyatları


Elektronik eşyalar çeşitli geometrik şekillerde olmaktadır. Bu gibi ürünler için tek bir Hard Case yoktur. Tüm elektronik ürünler ve bu ürünlerin şekillerine göre farklı farklı Hard Case’ler bulunmaktadır. Onlinesessistemi.com sitesi üzerinden Hard Case’leri inceleyebilir ve size en uygun olan Hard Case çeşidini bulabilirsiniz. Bu site üzerinden satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda satın alırken taksit seçeneklerini kullanabilirsiniz. Bu site üzerinden satın aldığınız ürünler iki yıl garantili ve teknik servis desteği Onlinesessistemi.com üzerinden sağlanmaktadır. Almış olduğunuz ürünler ücretsiz kargo ile dilediğiniz yere gelmektedir. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR