Anfi Modelleri

Mikser Amfiler ana kategorisi altında onlarca markanın en kaliteli mikser ve anfi modelleri yer alır. İhtiyacınıza uygun en kaliteli deck mikserler ve power mikser seçenekleri ile anfi seçenekleri bu başlık altında sizlerle buluşuyor. en kaliteli mikser ve anfiler en ucuz fiyatlarla www.onlinesessistemi.com adresinde sizleri bekliyor.


Amfi Nedir?

Amfi asıl adı amplifikatör’dür. Ancak Türkçe ismi amfidir. Amfilerin transistörlü ve lambalı vb. gibi bir çok çeşidi bulunmaktadır. Amfiler bir anlamda yükselteci olarak da diyebiliriz. Çünkü gelen sesin enerjisini yükselterek ses sistemine iletir ve bu sayede daha iyi performans alınır.

Amfilerin genel kullanım alanları ise genellikle büyük çapta ki organizasyonlardır. Bu organizasyonlarda ses seviyesini yükseltmek gerekmektedir. Ortamın kalabalık oluşu ve dış mekanlar da yapılmasından dolayı. Sesin yükseltilmesi gerekli teknik özelliğe sahip olmayan amfilerde ses çıkışı pürüzlü ve net olmayacaktır. Bu da eğlenmek isteyen veya sizi dinlemek isteyen kişileri hayal kırıklığına uğratacaktır. Bu sebepten dolayı almak istediğiniz amfinin teknik özellikleri çok önemlidir.


Amfi Çalışma Şekli

Çalışma şekline örnek vermek gerekirse eğer gitardan gelen sinyali preamp bölümüne uğrar ilk olarak. Preamp bölümünde daha önceden belirlemiş olduğumuz ses seviyesine bağlı olarak Gain, Drive, Input dan geçerek belirlemiş olduğumuz ses düzeyine yükseltilir. Preamp katında şekillenen sinyal, poweramp katına aktarılır. Poweramp de ise preamp da işlenen ses düzeyini yükseltmektir. Bu yükseltilen ses kabine gönderilerek kabin içindeki hoperlöre aktarılır ve dışarıya ses aktarılmış olur.

Anfilerin bir çok teknik gereksinimleri de bulunmaktadır. Bunun için kullanılan ekipmanlar ile beraber amfinin yanı sıra ses sisteminin de uyum içerisinde çalışabilecek teknik özellikleri gerekmektedir. Bu gereksinimleri karşılamadığınız durumlarda sorunlar çıkabilir, çalışmayabilir sistem. Bu da istenmeyen durumlar arasındadır. 


Anfi Fiyatları

Anfi fiyatları amfilerin tasarımlarına, işleyişine ve teknik özelliklerine bağlı olarak fiyat değişmektedir. Fiyatlar marka, model ve teknik özelliklere göre değiştiğinden dolayı ortalama bir fiyat da verilememekte. Bunun için Onlinesessistemi.com sitemizden ürünleri inceleyebilir ve fiyatlarını da öğrenebilirsiniz. 

Dövizle de doğrudan etkilendiğinden dolayı kurda yaşanan dalgalanma sebebi ile de fiyatları düşebiliyor ve çıkabiliyor. Bu durum da fiyatlandırmaya etki ettiğinden dolayı net bir fiyat verilememektedir. 

Onlinesessistemi.com sitemizden ürünleri inceleyebilirsiniz ve bu ürünleri bir birleri ile karşılaştırabilirsiniz de. Bu karşılaştırmalar fiyat açısından veya teknik özellikleri açısından da yapabilirsiniz. Bu karşılaştırmalar size uygun fiyata ve istediğiniz teknik özelliklere sahip ürünleri almak için bir bilgi vereceğinden ekonomik olarak avantajlı olacaksınız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR