Tavan Hoparlör

Tavan hoparlörü ana kategorisi altında ses yayını yapılacak mekanın tavanında kullanılmak için özel olarak dizayn edilmiş hoparlör modelleri yer alır. Tavan hoparlörü hat trafolu ya da hat trafosuz oluşuna göre sınıflandırılmasının yanı sıra boyut ve güç özelliklerine göre çeşitlilik gösterir. Tavan hoparlörü kadar, tavan hoparlörü için anfi de oldukça önemlidir. En ucuz tavan hoparlörü fiyatı, en iyi tavan hoparlörü tavsiyeleri ve kolay ödeme seçenekleri ile www.onlinesessistemi.com adresinde sizleri bekliyor. 

Her metrekare alana uygulanabilir ve her yükseklikte tavana tasarım edilebilir tavan hoparlör modelleri, ses ve müzik yayınlarının istenilen tüm alanlara yapılabilmesi için dizayn ediliyor. Tavan hoparlör çeşitleri, hat trafolu veya hat trafosuz olarak imal edilen ürünlerdir.

Kullanılan anfiye bağlı olarak belirlenen trafo unsuru, anfinin trafolu olması durumunda hat trafolu modüller ile kullanılır. Set olarak satışa sunulan asma tavan hoparlörü, 4’lü paketler veya çoklu modeller ile kullanım alanlarına göre sunuluyor.


Tavan Hoparlör Çeşitleri

Lastvoice ses sistemleri dahilinde üretilen tavan hoparlör çeşitleri, marketlerden mağazalara, sinema salonlarında eğlence mekanlarına dek birbirinden farklı alanlarda profesyonel kullanım avantajları sağlıyor.

Denox ve König tavan hoparlör sistemleri, nitelikli ürün tasarımları ve ses performansları ile hem ev tipi modellerde hem profesyonel alanlarda kullanılmak üzere teknik donanım kalitesinde sunuluyor.

TVM hat trafolu alçıpan hoparlör modelleri, şık tasarımları ve trafo kombinasyonları ile konforlu kullanım sağlayan ürün seçenekleri arasındadır. Tavan hoparlör çeşitleri temel olarak; alçıpan hoparlör çeşitleri, sıva üstü hoparlör çeşitleri ve tavan modeli hoparlör çeşitleri olarak farklı özelliklerde tasarım ediliyor.


Tavan Hoparlör Markaları

Lastvoice, Spekon ve Osawa tavan hoparlör çeşitlerinin yanı sıra Gold Audio hoparlör seçenekleri, en çok tercih edilen ürün seçenekleri arasında yer alıyor. Dexun marka profesyonel tavan hoparlör setleri, 16 cm tavan hoparlör tasarımları ile kapsamlı alanlarda tercih edilen ses sistemleri arasında yer alıyor.

Dexun hoparlör sistemleri, amfili olarak hazır paket seçeneğinde sunuluyor. Kolay montaj ve kolay kurulum özelliklerinde imal edilen yüzlerce ürün seçeneği, global marka sunumları ve teknolojinin en güncel formülleriyle sektörel kullanımlara olanak sunuyor.


Tavan Hoparlör Seçimi Nasıl Yapılır?

Profesyonel alan kullanımları için tam donanımlı ürün seçenekleri değerlendirilmelidir. Ayrıca uzun ömürlü kullanım avantajları da sektörel alanlarda kullanımlar için avantaj faktörüdür. Tavan hoparlör modelleri, amfili setleriyle hazır paket olarak değerlendirilmeli veya hali hazırda amfi sistemleri var ise ihtiyaç doğrultusunda tavan hoparlör seçimi yapılmalıdır.

Hem tavanın yapı özelliklerine göre sıva üstü hoparlör veya gömme hoparlör seçimi yapılmalı hem de anfinin trafo özelliklerine göre hoparlör değerlendirmesi yapılmalıdır. Ayrıca tüm teknik detayları inceledikten sonra renk seçimi de dekorasyona uyum açısından değerlendirilmesi gereken faktörlerdir.


Tavan Hoparlör Fiyatları

Tavan hoparlörü fiyatları, çap ve ebat özelliklerine göre belirlenir. Genellikle 8 ohm empedans özelliklerinde ve 15 inç seçeneklerinde imal edilen tavan hoparlör çeşitleri, hammadde ve materyal kullanımları, paket içeriğindeki modül sayısına, hat trafo kombinasyonlarına göre belirlenir.

Amfili setler, mikrofonlu setler, ikili ürünlerde 20’li hoparlör setlerine dek her bir ses sistemi ekipmanı, farklı fiyat opsiyonlarında satışa sunulur. Kampanyalı fiyatlar ve çok özel indirimlerden yararlanarak kesintisiz müzik yayınlarına hemen başlayabilir, işletmeleriniz için anons yayın sistemi kurulumu için hemen ürün siparişi verebilirsiniz.


En İyi Tavan Hoparlör Çeşitleri

En iyi markalar, en çok satan ürün çeşitleri, en popüler modeller ve en iyi ses performansını sağlayan ürünlerin tamamı değerlendirilerek, tamamen kendi kriterlerinize göre ürün belirleyebilirsiniz. 

Lastvoice, Osawa, Denox, Dexun, König ve Spekon gibi özel markaların hazırlayıp sunduğu tavan hoparlör setleri ve tavan hoparlör ekipmanları bulunuyor. Ancak kullanım alanınız ve performans kriterlerinize göre model değerlendirmesi yaparak, sizin için en iyi olan ürünleri seçebilirsiniz.

Ayrıca montaj yapılacak olan alanın teknik ve yapı özellikleri, dekorasyon özellikleri, akustik formları ve anons yayın unsurlarına göre ürün seçimi yapılabilir. İşletme kullanımları ve sanat merkezi gibi alanlara göre ürün seçim yapılabilir.

₺58,80 KDV Dahil
₺67,20 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
₺58,80 KDV Dahil
₺67,20 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
₺70,56 KDV Dahil
₺78,40 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
₺70,56 KDV Dahil
₺78,40 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
₺364,00 KDV Dahil
₺470,40 KDV Dahil
%23 İndirim
%23İndirim
Ücretsiz Kargo
₺199,92 KDV Dahil
₺324,80 KDV Dahil
%38 İndirim
%38İndirim
Ücretsiz Kargo
₺156,80 KDV Dahil
₺252,00 KDV Dahil
%38 İndirim
%38İndirim
Ücretsiz Kargo
₺42,00 KDV Dahil
₺47,60 KDV Dahil
%12 İndirim
%12İndirim
₺33,60 KDV Dahil
₺39,20 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
₺61,60 KDV Dahil
₺67,20 KDV Dahil
%8 İndirim
%8İndirim
Ücretsiz Kargo
₺75,60 KDV Dahil
₺84,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
₺109,03 KDV Dahil
₺140,00 KDV Dahil
%22 İndirim
%22İndirim
Ücretsiz Kargo
₺111,72 KDV Dahil
₺159,60 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
₺127,40 KDV Dahil
₺182,00 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
₺74,48 KDV Dahil
₺106,40 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
Sonraki Sayfa
Kalan ürün sayısı : 265
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >