Roof Mikrofon

Roof mikrofon kategorisi altında Roof markası güvencesi ve üstün mühendisliği ile üretilen dinamik kapsül özelliğine sahip kablolu mikrofon modelleri bulunur. En iyi fiyat garantisi ile Roof mikrofon fiyatları kolay ödeme seçenekleri ile www.onlinesessistemi.com' adresinde sizlerle buluşuyor.


Roof Kablolu Mikrofon

Ses sistemleri son yıllarda oldukça hızlı bir gelişim içerisindedir. Bunun ana nedeni ise teknolojinin sürekli olarak gelişmesidir. Ses sistemleri ayrıca son zamanlarda oldukça çok kullanılmaktadır. Hayatımızda olan en basit ses cihazları bile ses sistemlerinin içerisinde yer almaktadır. En iyi örnekle roof mikrofonu hoparlöre bağlayan kablo bile ses sistemleri içerisinde yer almaktadır. Roof Mikrofonlar ses sistemleri içerisinde en çok tercih edilen cihazdır. Hatta ses sistemlerinin ana malzemesi bile denilebilir. Roof Mikrofonlar kendi içerisinde en basit olarak roof kablolu mikrofon ve kablosuz mikrofon olarak ikiyi ayrılmaktadır. Onlinesessistemi.com üzerinden kablolu mikrofon ve kablosuz mikrofon seçeneklerini inceleyebilir, bunlar arasında bir kıyaslama yapabilir ve satın alabilirsiniz. Mikrofonlar ses dalgalarını algılar ve elektrik titreşimlerine dönüştürerek bunu hoparlöre iletir. Hoparlör ise bu elektriği dışarıya eşit bir şekilde ses olarak iletir. Böylelikle mikrofon sesi dışarıya verir. Mikrofon bir hoparlör yardımı ile sesi dışarıya iletir. Bu ilişki içerisinde en çok ve en uzun süredir kullanılan kablolu mikrofonlardır.


Roof Kablolu Mikrofon Fiyatları

Roof Kablolu mikrofonlar hayatımızda çok uzun süredir yer almaktadır. Günümüzde ise teknolojinin gelişmesi ile beraber kablosuz mikrofonlar ortaya çıkmaktadır. Fakat kablolu mikrofonlar uzun süredir kullandığı için fiyat olarak daha uygundur. Onlinesessistemi.com üzerinden roof kablolu mikrofon seçeneklerini inceleyebilir ve size en uygun olan mikrofon çeşidini uygun bir fiyata bulabilirsiniz. Böylelikle hem zamanda hem de paradan dolayı büyük bir kazanç sağlamış olursunuz.


Roof Kablolu Mikrofon Özellikleri


Roof Kablolu mikrofonlar çalışmak için bir hoparlöre ihtiyaç duyarlar. Roof Kablolu mikrofonları kablo ile hoparlöre bağlayarak sesin dışarıya yayılmasını sağlarsınız. Mikrofondan en yüksek verimi almak isterseniz mikrofona en uygun hoparlörü seçmelisiniz. Böylelikle en yüksek kaliteyi ve en yüksek verimi yakalarsınız. Onlinesessistemi.com üzerinden seçeceğiniz kablolu mikrofona uygun olan hoparlör çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Böylelikle işiniz daha da kolay olur. Ayrıca Onlinesessistemi.com üzerinde her zaman en uygun fiyatlı ve en yüksek kaliteli olan ürünler karşınıza çıkacaktır. Kablolu mikrofonu kullanmak için öncelikle üzerinde bulunan düğmeye basmalı ve mikrofonu aktif hale getirmelisiniz. Böylece konuşmayı yapabilir ve sesiniz eşit bir şekilde ortama yayılır. 

₺201,25 KDV Dahil
₺345,00 KDV Dahil
%42 İndirim
%42İndirim
Ücretsiz Kargo
₺163,87 KDV Dahil
₺258,75 KDV Dahil
%37 İndirim
%37İndirim
Ücretsiz Kargo
₺304,75 KDV Dahil
₺471,50 KDV Dahil
%35 İndirim
%35İndirim
Ücretsiz Kargo
₺148,93 KDV Dahil
₺230,00 KDV Dahil
%35 İndirim
%35İndirim
Ücretsiz Kargo
₺241,50 KDV Dahil
₺362,25 KDV Dahil
%33 İndirim
%33İndirim
Ücretsiz Kargo