Roof Kürsü Mikrofonu

Roof masa tipi mikrofon satış sayfamızda ışıklı ve spiralli yapıda çalışan, masa üzeri uygulanan profesyonel kürsü mikrofonları yer alır. Roof kalitesi ile üretilen masa mikrofonu modelleri ve özellikleri bu başlık altında sizlerle buluşuyor. En ucuz Roof kürsü mikrofonu fiyatları kolay ödeme seçenekleri ile www.onlinessessistemi.com adresinde sizleri bekliyor.


Roof Masa Mikrofonu

Ses sistemleri, eskiden sadece müzik sektöründe kullanılmakta ve bu yüzden de klasik dönemde sadece belirli alanlara hizmet etmekteydi. Fakat gelişen teknolojinin modernizasyonunun sağlanmasından sonra ise genel olarak ses sistemleri sadece müzik sektörünü ilgilendiren bir unsur olmaktan çıktı. Bunun nedeni ise genel olarak toplu organizasyonlarda, okullarda, düğünlerde, konserlerde, tiyatro ve sinemalar gibi önemli kalabalıklarda ses sisteminin kullanılmaya başlanması oldu. Bilindiği üzere ses sistemlerinin bu kadar çok kullanılması, aynı zamanda ses sistemi içerisinde bulunan unsurların da her zaman başarılı bir şekilde kendisini geliştirmesini sağladı. Bunun en önemli örneklerinden bir tanesi de roof kürsü mikrofonlarda meydana gelen teknolojik değişimlerdir. Roof masa Mikrofonları teknik olarak sesin havada yarattığı basınç değişikliğinden faydalanan ve bu sayede sesin kontrol edilmesini sağlayan cihazlardır. Bu yüzden de ses sistemlerinde ihtiyaç duyulduğu takdirde, mikrofonların yerini alabilecek herhangi bir araç yoktur. Mikrofonlar, kullanım özellik ve donanımlarına göre sürekli olarak modernizasyon geçirdiler. Günümüzde sadece kablolu ve kablosuz şekilde değil; aynı zamanda masa, yaka, tavan ve diğer isimlerle üretilmeye başlandılar. Bu anlamda mikrofon ihtiyacı olan müşterilerin her zaman ilk durak noktası ise Onlinesessistemi.com olmaya başlamıştır. Bu sayede masa mikrofonları da rahatlıkla temin edilebilir ve 2 yıllık garanti süresi içerisinde rahatlıkla uzun ömürlü şekilde kullanılabilir. 


Roof Masa Mikrofonu Özellikleri

Roof kürsü mikrofonları, genel olarak konuşmacıya uzanan profesyonel bir mikrofon uygulamasını içermektedir. Bununla beraber bas ve konuş özelliğine sahip olan Roof masa mikrofonları, aynı zamanda tasarım anlamında farklı mikrofon kapsüllerine de sahiptir. Bu özellikteki masa mikrofonlarının bazıları ise Roof firması tarafından Bluetooth teknolojisi kullanılarak kablosuz şekilde üretilmiştir. Bu sayede Roof masa mikrofonları ana sistemden 200 metre uzaklığa kadar yüksek performansta başarı sağlamaktadır. 


Roof Masa Mikrofonu Fiyatları


Roof masa mikrofonu fiyatları, teknik donanım ve kullanılan malzemenin farklılığına göre Onlinesessistemi.com üzerinde farklı pariteler üzerinden satışa sunulmaktadır. İsteyen müşteriler ise kredi kartlarına taksit veya peşin fiyatına indirim kampanyaları üzerinden rahatlıkla Roof kürsü mikrofonlarını satın alabilirler. Müşterilere ayrıca ücretsiz kargo gönderimi de sağlanacaktır. 

₺287,53 KDV Dahil
₺462,15 KDV Dahil
%38 İndirim
%38İndirim
Ücretsiz Kargo
₺272,96 KDV Dahil
₺438,75 KDV Dahil
%38 İndirim
%38İndirim
Ücretsiz Kargo