Behringer Hoparlörler

Behringer Kabin Hoparlör sayfamızda Behringer marka güvencesi ve üstün mühendisliği ile üretilmiş kabin hoparlör modelleri yer almaktadır. Her kullanım amacına ve kullanım yerine uygun kabin hoparlör seçenekleri siz değerli müşterilerimiz için bu sayfada derlenmektedir. En kaliteli Behringer Kabin hoparlörler en ucuz fiyat garantisi ve kolay ödeme seçenekleri ile www.onlinesessistemi.com adresinde sizleri bekliyor.


Behringer Hoparlör

Hoparlör sistemleri, her zaman ses sistemlerinin vazgeçilmez unsurlarından bir tanesi olmuştur. Bunun nedeni ise iyi ve başarılı bir ses sonucu almak için, hoparlörlerin her zaman yüksek donanıma sahip olması gerektiğidir. Bakıldığı zaman hoparlör sistemlerinde genel olarak birçok yerli ve yabancı firma üretim yapmakta ve farklı modeller üretmektedir. İyi bir hoparlörün başarılı bir performans vermesi için de, teknik donanımlarının ve veriminin yeterli ölçüde olması gerekir. Onlinesessistemi.com sisteminde yer alan hoparlör sistemleri arasından son yıllarda en çok tercih edilen markalardan bir tanesi de Behringer markası olmaktadır. En iyi performans veren hoparlörlerin başında gelen Behringer, aynı zamanda stüdyo referans monitörleri ve diğer amfilerle de başarılı bir şekilde entegre edilmektedir. Profesyonel kalitede imal edilen Behringer hoparlör markası, aynı zamanda kablolu ve kablosuz şekilde sistem üzerinden satışa sunulmaktadır. 7 gün 24 saat boyunca rahatlıkla ürün satın alınacak Onlinesessistemi.com sistemi de, bu anlamda Behringer markasına çok önemli bir yer vermektedir. 


Behringer Hoparlör Tavsiyeleri

Behringer hoparlörler, genel olarak iki farklı yollu olarak üretilen aktif cinste görev yapmaktadır. İmalat seçenekleri olarak da 12 ve 16 inç gibi farklı tercihler söz konusudur. Canlı performanslarda kullanılan bütün sonuçların en iyi şekilde ortaya çıkması için, Behringer hoparlör modellerinden faydalanmak önemli ve başarılı bir karar olacaktır.


En Ucuz Behringer Hoparlör

Onlinesessistemi.com sitesinde yer alan ürün kataloğu, aynı zaman Behringer modellerinin de en iyi şekilde satın alınmasına olanak sağlamaktadır. En ucuz Behringer hoparlör modelleri, bu yüzden sistem üzerinden satın alınacak ve birçok farklı modelle birlikte karşılaştırma yapılabilecektir. Hoparlör sistemleri üzerinden teknik anlamda en kolay kurulumu isteyen müşterilerin, yine Behringer modellerini tercih etmesi büyük bir kolaylık olacaktır.


Behringer Hoparlör Modelleri


Behringer hoparlör modelleri, yüksek ses ortamlarında bile çok iyi sonuçlar veren ve en iyi tasarıma sahip olan ürünleri kapsamaktadır. Özellikle Onlinesessistemi.com güvencesi ile 2 yıllık garantinin yanında kurulum adımlarının da gönderildiği kargolar, belirli tutarların üzerinde ücretsiz olacaktır. Aynı zamanda Behringer hoparlör modellerinde kredi kartına taksit imkanı da vardır. 

₺1.584,40 KDV Dahil
₺2.890,00 KDV Dahil
%45 İndirim
%45İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.496,00 KDV Dahil
₺2.305,20 KDV Dahil
%35 İndirim
%35İndirim
Ücretsiz Kargo
Tükendi
₺2.019,60 KDV Dahil
₺2.890,00 KDV Dahil