Üyelerimizin-Müşterilerimizin www.onlinesessistemi.com sitemize ("Sitemiz") vermiş olduğunuz bilgilerin gizliliği, korunması ve ilgili diğer hususlarda aşağıda cari kuralları belirtilen Gizlilik Politikası benimsenmiştir.

Müşterilerimizin Sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.

Sitemizin diğer internet-web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait gizlilik-güvenlik politikası ve kullanım şartları geçerlidir; Sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan Onlinesessistemi.com sorumlu değildir.

Ek bilgi almak istediğiniz konularda 0850 346 12 52 numaralı Müşteri Hizmetleri telefonumuzdan ya da [email protected] eposta adresinden danışabilirsiniz.

Adres : Mücahitler mah. sezen aksu sok. No:13/F Şehitkamil / Gaziantep