Denox Studio-2 Duvar Tipi Sütun Hoparlör 150 Watt 8 Ohm/100V

Denox Studio-2 Duvar Tipi Sütun Hoparlör 150 Watt 8 Ohm/100V

Marka : Denox

100 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ.
SİPARİŞLERİNİZ 2 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE KARGOYA VERİLECEKTİR.

Denox Studio-2 Duvar Tipi Sütun Hoparlör 150 Watt 8 Ohm/100V


Denox studio-2, duvar tipi sütun hoparlör olan denox marka hoparlör  8 ohm'da 90-150 watt arasında çalışan duvar tipi sütun hoparlör. Denox studio-2 kalite ve güvenilir alışverişin tek adresi olan onlinesessistemleri.com'da


Denox Studio-2 Hoparlör Teknik Özellikleri

Kabin yüksekliği 19 cm olan hoparlör sisteminin genişliği 13 cm olarak üretilmiştir. Şık ve estetik görünüm veren yapısı ile pek çok alana görsel form kazandırır. Kabin derinliği 9 cm olan hoparlör, trafolu kabin kategorisinde yer alır.

Pürüzsüz, berrak ve ideal performans sağlayan ses akışı ile hem ses iletimlerinde hem müzik iletimlerinde oldukça başarılıdır. Konferans salonları, camiler ve okullarda en çok tercih edilen hoparlör seçenekleri arasında yer alıyor.


Denox Studio-2 Fiyatları

Denox studio-2 fiyatı, sütun hoparlör kategorisinde yer alan ekonomik ürün çeşitleri arasındadır. Uzun ömürlü kullanım avantajı sağlayan ve garantili olarak satışa sunulan hoparlör sistemi, siyah ve beyaz renkleriyle uygulandıkları alana tarz katan ürünlerdir.

Tavsiye ürünler arasında yer alan Denox, ikili olarak set şeklinde satışa sunuluyor. Polipropilen malzemeden üretilen ve CE belgesine sahip olan hoparlör, İngiliz menşeilidir.

Çelik filtre sistemi ile şıklık sunan kabin sistemi, ekonomik fiyat avantajı ve bedava kargo fırsatıyla satışa sunuluyor. Hat trafolu olarak dizayn edilen Denox Studio kabin sistemi, açık alanlarda kullanıma uygun ve dış hava koşullarına karşı dayanımlıdır.

Sağlam yapısı ve birinci sınıf hammadde ile imal edilen kabin, %100 orijinal ürün garantisiyle müzik keyfinizi maksimumda yaşatır. Ekonomik fiyat seçkileri, ücretsiz kargo sistemiyle hızlı sipariş verebilir, kolay montaj özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Vidalı sistem ile kolay şekilde kurulum edebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Her iki kabin arkasında Aux girişi bulunmakta ve ürün iki hoparlör olarak satışa sunulmaktadır.


Denox studio-2 Özellikleri

90/150watt 8ohm

60-22khz 100v trafolu

10watt 19x13x9

Siyah/Beyaz Renk Seçeneği

Adet Fiyatıdır.